Reklama
Reklama

Do sieci trafił filmik z nagim pracownikiem instytucji kultury. Wywołał skandal

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Jürgen z Pixabay

Sprawę kilka dni temu opisał portal Gostyn24.pl. 11-sekundowe nagranie w sieci zamieścił sam pracownik Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi. Jest na nim nagi, masturbuje się w tle mając religijny obraz. Mężczyzna tłumaczył dziennikarzom, że film pojawił się w sieci przez pomyłkę. Chciał go usunąć, ale pomylił się i nacisnął inny przycisk, publikując go na portalu społecznościowym. Nagranie szybko usunął, ale wystarczyła chwila, by rozprzestrzeniło się i wywołało lawinę komentarzy.

Film widziała też przełożona pracownika Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji. O komentarz została poproszona przez dziennikarzy Radia Eska. "W chwili obecnej trwa postępowanie wyjaśniające w sprawie. Ale też chciałabym tutaj zaznaczyć, że zachowanie pracownika nie miało nic wspólnego, nie było w ogóle związane z jego pracą zawodową. To jest nagranie na profilu prywatnym. Oczywiście ubolewamy nad tym i stoimy na stanowisku, że takie treści nie powinny być udostępniane na profilach społecznościowych - powiedziała Radiu Eska Anna Krzyżostaniak, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi" - mówiła w piątek dyrektor Anna Krzyżostaniak.

W sobotę portal Gostyn24.pl poinformował o usunięciu przez redakcję materiału. Poinformowano o ugodzie. Jej szczegółów nie podano.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach.
4℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
6 km
Stan powietrza
PM2.5
56.09 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro