Reklama
Reklama

Jesień na osiedlu Złotniki Park!

Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania, ale nie wiesz, gdzie postawić pierwsze kroki? Szukasz przestronnego, ustawnego i wygodnego mieszkania w dobrej cenie? Zależy Ci na optymalnej lokalizacji, która będzie wygodna dla wszystkich członków rodziny? Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych nabywców BGR Deweloper przedstawia czwarty etap Osiedla Złotniki Park. W naszej ofercie na pewno znajdziesz mieszkanie, które sprosta Twoim oczekiwaniom, a nasi sprzedawcy bezproblemowo przeprowadzą Cię przez proces nabycia nieruchomości.

Nowe mieszkania na osiedlu Złotniki Park zaspokoją potrzeby wszystkich zainteresowanych. W trzynastu budynkach o charakterze kameralnych willi zaprojektowano 78 lokali mieszkalnych. Atrakcyjności osiedlu dodaje fakt, że w każdym z budynków znajduje się jedynie sześć mieszkań. Wśród lokali znajdować się będą pomieszczenia 2, 3 i 4 pokojowe, o powierzchni od 41 do 85 m2. W czwartym etapie oferujemy apartamenty parterowe z przynależnymi ogródkami, których największy metraż wynosi 213 m2. Lokale te są świetną alternatywą dla rodzin z dziećmi lub dla osób posiadających zwierzęta, gdyż taka przestrzeń tworzy znakomite warunki do bezpiecznego spędzania czasu na świeżym powietrzu. W cenę każdego mieszkania wliczone są również dwa miejsca parkingowe.

Osiedle Złotniki Park zlokalizowane jest w jednej z najlepiej rozwijających się wielkopolskich gmin - gminie Suchy Las. Takie położenie gwarantuje komfort dostępu do w pełni rozwiniętej infrastruktury. W niedalekiej odległości od osiedla znajdują się liczne szkoły podstawowe, a na jego terenie funkcjonuje Publiczne Przedszkole i Niepubliczny Żłobek AKADEMOS. Poza placówkami edukacyjnymi, Suchy Las oferuje również miejsca zapewniające rozrywkę, takie jak park wodny, wielofunkcyjne boisko sportowe, kluby fitness, galerie oraz restauracje. W pobliżu rozpościerają się tereny zielone, które znajdą uznanie u wszystkich miłośników aktywności fizycznej. Liczne ścieżki rowerowe oraz parki stwarzają doskonałe warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Niewątpliwą zaletą Osiedla Złotniki Park jest jego położenie. Sąsiedztwo północnej części Poznania gwarantuje dostęp do dobrodziejstw wielkiego miasta, jednocześnie pozwalając na życie z dala od jego zgiełku. Do Poznania z terenu osiedla można dostać się na trzy sposoby. Pierwszym jest samochód - Złotniki z Poznaniem łączy droga, której pokonanie zajmuje około 15 minut. Drugi środek transportu to komunikacja autobusowa - istnieje kilka linii kursujących pomiędzy osiedlem Złotniki Park a pętlą tramwajową na Osiedlu Jana III Sobieskiego w Poznaniu, skąd można dotrzeć do każdego miejsca w mieście. Trzecia opcja to Poznańska Kolej Metropolitalna, która została uruchomiona na początku 2020 roku. Połączenie z Poznaniem Głównym jest obsługiwane w godzinach szczytu nawet co 30 minut, a dojazd do centrum zajmuje około kwadrans.

Sukces, jaki odniosła sprzedaż poprzednich etapów inwestycji Złotniki Park oraz zainteresowanie jakim cieszą się nowe mieszkania na Osiedlu potwierdza ich jakość oraz najwyższy standard, a nas zachęca do dalszej pracy i poszukiwania coraz to nowszych rozwiązań.

Szczegóły: www.zlotnikipark.pl

Tel. 883 204 205


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
8.23 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro