Reklama
Reklama

Transcom otworzył biuro w Poznaniu i szuka nowych pracowników

Poznań to kolejna lokalizacja na mapie Polski, w której Transcom zdecydował się otworzyć swoje biuro, a jego lokalizację wybrano wspólnie z pracownikami. Do tej pory zatrudnienie znalazło w nim ponad 80 osób. Jednocześnie, w związku z ciągłym apetytem na wzrost, firma aktywnie poszukuje nowych pracowników.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie karier: https://www.transcom.com/pl/kariera/

22 września 2022 r. odbyło się oficjalne otwarcie najnowszego biura Transcom w Polsce. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele firmy i miasta, podkreślając znaczenie wielojęzycznej puli talentów, jaką dysponuje Poznań. Dzięki niej Transcom może świadczyć usługi swoim klientom na wysokim poziomie w różnych językach.

Wybór Business Garden jako lokalizację biura został dokonany wspólnie z pracownikami. Doceniono wysoki standard, ale także lokalizację umożliwiającą łatwy i szybki dojazd z każdego miejsca w mieście. W kompleksie dostępnych jest również wiele udogodnień, takich jak obiekty rekreacyjne.

Do tej pory zatrudnienie w biurze znalazło ponad 80 osób, a w planach jest zwiększenie tej liczby do 150. W biurze firmy pracują już konsultanci obsługujący m.in. klientów jednego z największych producentów i sprzedawców energii elektrycznej i cieplnej w Europie, szwedzkiej firmy fintechowej i popularnej platformy streamingowej.

Obecnie poszukiwani są między innymi specjaliści ze znajomością języka niemieckiego, na których czeka komfortowe biuro i bogaty pakiet benefitów. Obok popularnego już dodatkowego ubezpieczenia, karty sportowej czy pakietu medycznego, firma oferuje swoim pracownikom także dofinansowane kursy językowe czy pakiety wellbeingowe (w tym wsparcie psychologiczne).

W ostatnich latach obserwujemy duże zwiększenie zapotrzebowania na usługi z zakresu Customer Service i Customer Experience, szczególnie wśród firm technologicznych i e-commerce, co w konsekwencji oznacza szybki rozwój naszej branży, a szczególnie jej liderów takich jak Transcom. Wyjątkowo dynamicznie kształtuje się zapotrzebowanie Klientów z Niemiec i Skandynawii na nasze usługi, co determinuje kierunki rozwoju naszej firmy, stąd między innymi, otwarcie biura w zachodniej części Polski. - Grzegorz Baran, Regional Manager Poland & Board Member.

Transcom jest globalnym liderem w branży BPO, obecnym w 25 krajach. Dzięki wykwalifikowanym i zmotywowanym pracownikom zapewnia wysokiej jakości obsługę klienta opartą o nowoczesne rozwiązania (CX), dostarczając usługi na rzecz wielu znanych marek na całym świecie. W Polsce działa od 2003 roku a swoje biura posiada w Gdańsku, Olsztynie, Białymstoku, Elblągu i Poznaniu.

Więcej informacji na temat firmy i dostępnych oferty pracy można znaleźć na stronie karier: https://www.transcom.com/pl/kariera/

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

14℃
6℃
Poziom opadów:
2.7 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
10.82 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro