Reklama
Reklama

Płatny parking Biedronki połączony z parkingiem spółdzielni? "Na słupach są informacje o karach za brak biletu"

fot. Grupa na Facebooku Piątkowo-Sąsiedzi.
fot. Grupa na Facebooku Piątkowo-Sąsiedzi.

Czytelnik korzystający z postoju zwrócił uwagę na to, że nie wiadomo, gdzie jest koniec, a gdzie początek parkingu Biedronki.

- Parking pod Biedronką na os. Śmiałego. Płatny parking działa tam od około miesiąca, ale nie jest on w żaden sposób oddzielony od parkingu wspólnego Spółdzielni. Na wjeździe i wyjeździe powinna się znajdować wyraźna informacja o płatnym postoju. Tu teren jak widać poniżej łączy się z terenem Spółdzielni i nie jest to jasne. Na pojedynczych słupach są informacje o karach za brak biletu, ale nie wiadomo, gdzie parking ma początek i koniec. Dołączam screen z grupy osiedlowej. Jakiś czas temu na tej samej grupie ktoś donosił, że warunkiem wybudowania Biedronki był brak poboru opłat, ponieważ jest to parking pomiędzy wieżowcami mieszkalnymi. Jednak ktoś tej umowy nie dotrzymał - napisał do nas we wtorek Czytelnik.

Jak się okazuje, parkingiem przy Biedronce na os. Bolesława Śmiałego w Poznaniu zarządza firma Apcoa Parking, z którą próbowaliśmy skontaktować się, lecz bezskutecznie. Zapytaliśmy o to, dlaczego parkingi nie są rozdzielone i czy firma planuje wyraźnie rozdzielić parkingi. Czekamy na odpowiedź.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
24℃
17℃
Poziom opadów:
9 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
5.88 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro