Reklama

Fama Jeżyce: osiedle, z którego wszędzie jest blisko

Fama Jeżyce to inwestycja od Monday Development - poznańskiego dewelopera należącego do Grupy Unidevelopment.

Ze względu na szeroką ofertę funkcjonalnych mieszkań, idealnych pod wynajem, przyciąga zarówno inwestorów, jak i osoby poszukujące własnego miejsca do życia.

Deweloper zaprasza do skorzystania z oferty specjalnej podczas Drzwi Otwartych: odbędą się one 24 września w Biurze Sprzedaży, w godzinach od 10:00 do 17:00.

Drzwi Otwarte w Biurze Sprzedaży

Wszystkich zainteresowanych przeprowadzką na Nowe Jeżyce oraz inwestycją w tej części miasta Monday Development zaprasza na Drzwi Otwarte do Biura Sprzedaży przy ulicy Dąbrowskiego 81/85, w sobotę, 24.09.2022 r., w godzinach od 10:00 do 17:00.

Uczestnicy Drzwi Otwartych skorzystać będą mogli z oferty specjalnej oraz zobaczyć postępy budowy najnowszego etapu osiedla. Doradcy Handlowi inwestora pomogą odwiedzającym znaleźć swoje własne M, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Szczegóły wydarzenia przedstawione zostały TUTAJ.

Atmosfera sprzyjająca sąsiedzkiej integracji

Fama Jeżyce, zlokalizowana między ulicami Dąbrowskiego a Barańczaka, powstaje na 8-hektarowym terenie, w miejscu dawnych zakładów Wiepofama. Realizowana jest z poszanowaniem charakteru poznańskich Jeżyc i tworzy z otoczeniem dzielnicy estetyczną i harmonijną całość.

Inwestor zadbał nie tylko o to, aby przyszłym nabywcom zapewnić ofertę atrakcyjnych mieszkań o zróżnicowanych metrażach, ale również by w częściach wspólnych powstały zielone skwery i wewnętrzne dziedzińce z placami zabaw dla najmłodszych. Atmosfera osiedla ma sprzyjać sąsiedzkiej integracji, budować poczucie wspólnoty i zachęcać do aktywnego spędzania czasu z bliskimi. Wśród oryginalnie zaprojektowanej zieleni będzie można zrealaksować się, leżąc na leżaku i w pełni wypocząć. Tu liczy się komfort, bezpieczeństwo i sąsiedzkość.

Inwestycję wyróżnia ponadto bliskość infrastruktury miejskiej - komunikacyjnej, usługowej i kulturalno-rozrywkowej.

Fama niesie...

Obecnie realizowany jest III etap osiedla. Docelowo składać się on będzie z dwóch, 7-piętrowych budynków, które łącznie liczą 369 mieszkań. Do każdego z nich przynależy przestrzeń dodatkowa: balkon, loggia, taras lub ogródek.

W większym budynku powstanie 322 ustawnych mieszkań. W mniejszym - o podwyższonym standardzie wykończenia: 47. Na ostatnim piętrze budynku kameralnego zaprojektowano przestronne apartamenty z tarasami dachowymi - to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy uwielbiają spędzać wieczory na świeżym powietrzu, podziwiając panoramę miasta.

Atutem inwestycji jest również szeroki wybór mieszkań - od 25 do 97 mkw powierzchni - dzięki czemu w ofercie dewelopera idealnie dostosowane do potrzeb M znaleźć mogą zarówno klienci indywidualni, jak i inwestorzy.

W najnowszym etapie Famy Jeżyce deweloper przewidział również 12 lokali usługowych, które zostaną usytuowane wzdłuż deptaku, w centralnej części osiedla. Powstaną w nich placówki handlowe i usługowe, które pozwolą mieszkańcom szybko załatwić codzienne obowiązki i ułatwią codzienność.

Stąd wszędzie jest blisko!

Z perspektywy mieszkańców codzienna wygoda jest równie ważna co lokalizacja i skomunikowanie inwestycji z pozostałymi częściami miasta. Fama Jeżyce powstaje w otoczeniu niezbędnych punktów usługowych, takich jak sklepy, apteki, placówki medyczne. Stąd także blisko do pięknych, sołackich parków, a także jeżyckich kawiarni, restauracji, kina czy teatru.

Otoczenie osiedla to także bogata infrastruktura komunikacyjna - drogi dojazdowe oraz przystanki tramwajowe i autobusowe pozwolą w krótkim czasie dotrzeć mieszkańcom do centrum Poznania oraz w dowolne dzielnice miasta.

Pewna inwestycja, wymierne korzyści

Fama Jeżyce jest stabilną inwestycją, cieszącą się dużym zainteresowaniem, zarówno rodzin poszukujących swojego miejsca do życia, jak i klientów inwestycyjnych, którzy w ulokowaniu swojego kapitału na poznańskich Nowych Jeżycach widzą wymierne korzyści. Inwestorzy decydują się najczęściej na zakup kawalerek o powierzchni do 30 m2 oraz mieszkań dwupokojowych o metrażu do 40 m2. W trzecim etapie inwestycji mamy około 140 takich lokali. To mieszkania wyróżniające się funkcjonalnością - zadbaliśmy o to, by były ustawne i pozwalały na jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni. Z perspektywy klientów przemyślany układ pomieszczeń jest kluczowy - pozwala zaaranżować mieszkanie tak, by było wygodne do życia, czy też trafiało w oczekiwania potencjalnych najemców - mówi Kamila Myszko, Kierownik Sprzedaży w Monday Development.

Pełną ofertę mieszkań znaleźć można na stronie www.famajezyce.pl. Warto również bezpośrednio skontaktować się z Biurem Sprzedaży i umówić się na indywidualne spotkanie, podczas którego Doradcy zaprezentują konkretne mieszkania.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
5.33 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro