Lech Poznań wygrał u siebie z Widzewem 2:0. Marchwiński opuścił boisko po zderzeniu z rywalem

Trzecie z rzędu ligowe zwycięstwo należy do Lecha Poznań.

Pierwsza połowa meczu obyła się bez bramek. W drugiej połowie meczu pierwszego gola dla Lecha strzelił w 80 minucie Joao Amaral, potem drugiego gola w 81 minucie strzelił Mikael Ishak.

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka

Nie obyło się jednak bez chwil grozy, ponieważ już na początku meczu Filip Marchwiński po zderzeniu z piłkarzem z przeciwnej drużyny stracił przytomność, przez co opuścił boisko na noszach.

Marchwińskiego zastąpił Amaral, który, jak już wspomnieliśmy, strzelił dla Lecha gola.

Ostatecznie mecz zakończył się pomyślnie dla niebieskich.