Reklama

Ktoś spakował żywe psy do worka i wywiózł je do lasu. "To nie człowiek, to bestia"

Psy znalezione w workach w lesie. | fot. Schronisko Ostrów
Psy znalezione w workach w lesie. | fot. Schronisko Ostrów

Psy znaleziono w poniedziałek w lesie w Fabianowie (powiat ostrowski).

Zauważyła je kobieta, która przechodziła obok, zabezpieczyła psy i zawiadomiła odpowiednie służby. Jak poinformował portal OSTROW24.tv, psy są już bezpieczne w schronisku na obrzeżach Ostrowa Wielkopolskiego.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Pracownicy schroniska zrobili zdjęcia psom i zaapelowali do internautów o udostępnienia, ponieważ w worku były różne psy, których mogą szukać właściciele. Wygląda na to, że ktoś zebrał okoliczne psy i zawiązał je w worku wywożąc do lasu.

Nie można kryć "takich ludzi", inaczej to nigdy się nie skończy. Prosimy o pomoc w udostępnianiu posta i szukaniu zwyrodnialca. Nie mamy słów na to bestialstwo - schronisko opublikowało informację w mediach społecznościowych.

Internauci wyrażali swoje oburzenie względem bestialstwa, jakiego dopuściła się osoba, która zostawiła psy na pewną śmierć - "To nie człowiek, to bestia" - napisała kobieta pod artykułem ostrowskiego portalu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

11℃
3℃
Poziom opadów:
0.6 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
31.70 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro