Reklama

Eco Plaża na Wildzie znowu za głośna? "Przez chwilę było znośniej"

Zdjęcie ilustracyjne. | fot. Pexels / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne. | fot. Pexels / pixabay.com

O sytuacji poinformował nas Czytelniczka.

Już w maju tego roku nasza redakcja została poproszona o interwencję w tej sprawie, o czym pisaliśmy tutaj. Czytelniczka informowała nas o hałasie, jaki był generowany przez Plażę Wilda Eco przy ul. Piastowskiej 71. Wspominała również o głośnych animacjach i imprezach, które odbywały się już późnym popołudniem, a mieszkańcy nawet przy zamkniętym oknie nie mogli zasnąć.

W piątek sprawa wróciła do nas niczym bumerang - Po niesamowicie upalnym dniu w naszym mieście nie możemy otworzyć okien, bo na wprost naszego bloku na os. Piastowskim 57 - 62 ''koncert'' od 20.00 zgotowała nam, o ironio! Plaża Wilda. Po Waszej interwencji i publikacji, przez chwilę było znośniej. Teraz znowu idą na całość, mowy nie ma by mogły spokojnie spać dzieci i schorowani mieszkańcy - napisała Czytelniczka i dodała, że powinno miasto powinno zapewnić młodzieży zabawę w stosownym do tego miejscu, tak, by nie odbywało się to kosztem spokoju mieszkańców okolicy Eco Plaży.

Imprezy na Eco Plaży trwają od popołudnia do nocy.

W maju, gdy straż miejska przybyła na interwencję, okazało się, że hałas był w granicach normy. Jednak w maju po interwencji naszego portalu, organizatorzy w odpowiedzi na wiadomość zadeklarowali wówczas, że podejmą działania, "aby lepiej dostosować poziom głośności wydarzeń".

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
14℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
9.33 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro