Reklama
Reklama

Kabriolet potrącił rowerzystkę i odjechał z miejsca zdarzenia

Zdjęcie ilustracyjne. | fot. Dariusz Sankowski.pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne. | fot. Dariusz Sankowski.pixabay.com

Do zdarzenia doszło 5 sierpnia w Kaliszu. Policjanci do tej pory nie ustalili tożsamości kierowcy pojazdu.

Na skrzyżowaniu ulic Stawiszyńskiej z Szymanowskiego kierujący kabrioletem w kolorze ciemnym niebieskim nie zachował szczególnej ostrożności i doprowadził do potrącenia rowerzystki. Kabriolet miał żółte tablice rejestracyjne.

Mundurowi zwrócili się do mieszkańców Kalisza oraz kierowców, którzy byli świadkami zdarzenia o kontakt z policją. W związku z powyższym policjanci zajmujący się sprawą proszą o kontakt naocznych świadków zdarzenia bądź też osoby, które przejeżdżały w tym rejonie pojazdami wyposażanymi w wideorejestrator i mogą pomóc w ustaleniu numerów rejestracyjnych pojazdu uczestniczącego w zdarzeniu - apeluje kaliska policja.

Kierowca pojazdu, który potrącił kobietę mógł nie być z Kalisza, wskazywałyby na to tablice rejestracyjne. Możliwe, że był w Kaliszu przejazdem.

Wszelkie, istotne dla sprawy informacje można przekazywać funkcjonariuszowi prowadzącemu postępowanie - asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 51 475 lub 47 77 51 460 w godzinach 7:30-15:30. Istotne dla sprawy informacje można przekazywać również na adres [email protected] - podaje Komenda Miejska Policji w Kaliszu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Silny wiatr w Wielkopolsce. Strażacy odebrali już około 200 zgłoszeń
17℃
11℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
32 km
Stan powietrza
PM2.5
5.65 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro