Reklama

Nowy skwer na Chartowie od miesięcy z lampami, które nie świecą. "To jest żenujące"

fot. Widz WTK
fot. Widz WTK

Chodzi o skwer przy ulicy Lwa.

- Przy ulicy Lwa 25 na Chartowie od jesieni mamy piękny skwer, na którym od stycznia stoją lampy i oczywiście nie świecą - napisał do nas widz WTK. - Po kilku interwencjach w ZZM ciągle otrzymuję odpowiedź, że jest podłączany prąd!!! Od lutego!!! To jest żenujące, bo wychodzi na to, że nasi urzędnicy po prostu mają w nosie ludzi. Miło by było chodzić wieczorami na spacer z psem przy świetle, a nie w ciemnościach - dodał.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

3 sierpnia zapytaliśmy w Zarządzie Zieleni Miejskiej o nieświecące lampy i we wtorek otrzymaliśmy odpowiedź. Potwierdzają się informacje o podłączeniu lamp do prądu. - W czerwcu bieżącego roku zostało wybudowane przyłącze do sieci energetycznej przez firmę Enea - wyjaśnia Klaudia Beker, rzeczniczka ZZM. - Złożyliśmy odpowiedni wniosek o przyłączenie do sieci elektroenergetycznej i obecnie czekamy na podpisanie umowy - dodaje.

Jak długo to potrwa? Nie wiadomo.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.64 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro