Reklama
Reklama

Cyrk na przycmentarnym parkingu. Wójt odcina się od tego wydarzenia

Cyrk na parkingu przy cmentarzu w Ryczywole. | fot. Czytelnik
Cyrk na parkingu przy cmentarzu w Ryczywole. | fot. Czytelnik

O widowisku cyrkowym w Ryczywole pisaliśmy w niedzielę.

Czytelnik poinformował nas wtedy o tym, że na terenie cmentarza wójt gminy Ryczywół zaprasza do cyrku. Przeczytać o tym można tutaj . Skontaktował się z nami wójt gminy Ryczywół Henryk Szrama - Cyrk odbył się na ternie parkingu przy Cmentarzu Parafialnym w Ryczywole. Teren ten nie jest we władaniu gminy Ryczywół. W związku z tym nie wydawałem żadnych decyzji na pozwolenie usytuowania się cyrku w tym miejscu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Jeden z naszych Czytelników poinformował nas również o tym, że ktoś próbuje zaszkodzić wizerunkowi wójta - Od dłuższego czasu w naszej gminie trwa walka polityczna. Ktoś próbuje zaszkodzić wójtowi przypisując mu działania, które w ogóle do niego nie należą.

Cyrk Europa dał występ w niedzielę o godzinie 16:00 na parkingu przycmentarnym. Wciąż jednak nasuwa się pytanie, czy jest to odpowiednie miejsce na tego typu spektakle, z którymi władze gminy, jak podkreśla wójt, nie mają nic wspólnego.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
0℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
124.36 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro