Reklama
Reklama

Cyrk na terenie cmentarza? Nietypowe widowisko i sarkastyczne gratulacje

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Czytelnik zwrócił się do nas z informacją o przybyciu cyrku na teren gminy Ryczywół (powiat obornicki).

Dziś, Gmina Ryczywół 14/08/2022, Wójt gminy zaprasza do Cyrku na terenie Cmentarza. Gratulacje dla wójta! - napisał Czytelnik w niedzielę o 15:45, czyli tuż przed otwarciem cyrkowego spektaklu, który zaplanowano 14 sierpnia na godzinę 16:00.

Cyrk Europa zapowiedział już wcześniej swoją wizytę w gminie Ryczywół ogłaszając atrakcje, jakie miały czekać na widzów - Zaprezentują się artyści z Polski, Włoch oraz Kolumbii. Nasi międzynarodowi artyści sprawią, że na Państwa twarzach zagoszczą salwy śmiechu i radości. W naszej nowej produkcji zobaczą Państwo niezwykły, tajemniczy i spektakularny Quick change, który zaprezentują utytułowani artyści areny polskiej uczestnicy festiwali cyrkowych w Chinach oraz we Francji - Duo Mistic - czytamy na oficjalnej stronie cyrku. W planie była też magia, żonglerka i iluzja. Repertuar cyrku nie obejmował pokazów ze zwierzętami, w planach były tylko występy tancerzy i iluzjonistów.

Po walce i masowemu przeciwstawianiu się maltretowaniu zwierząt, większość cyrków wycofała się z pokazów z udziałem zwierząt. W cyrku Europa, to ludzie przebierają się za zwierzęta, na przykład za świnkę Peppę.

Nietypowe usytuowanie namiotu cyrkowego wzbudziło niepokój Czytelnika, który sarkastycznie pogratulował władzom gminy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie IMGW. Dla 16 powiatów w naszym regionie!
29℃
17℃
Poziom opadów:
21 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
10.96 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro