Reklama
Reklama

Kibice Kolejorza po kompromitacji na Islandii zaapelowali o darmowe bilety na rewanż. Klub odpowiedział

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Tomasz Szwajkowski / archiwum
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Tomasz Szwajkowski / archiwum

Po tym, jak Lech Poznań przegrał w czwartek z Vikingurem Reykjavik, kibice zabrali głos.

Oficjalny apel do klubu pojawił się na facebookowym profilu Wiary Lecha. - Za nami kolejna kompromitująca porażka Lecha na arenie międzynarodowej. Przegrana z półamatorską drużyną z Islandii, fatalny występ w pierwszym dwumeczu eliminacjach Ligi Mistrzów, a także wywołujące ból głowy porażki w Ekstraklasie - to rzeczywistość klubu, który dwa miesiące wcześniej zdobył tytuł Mistrza Polski. Ruchów transferowych komentować nie będziemy, bo wiemy, że nasz FB czytają również osoby niepełnoletnie - a nie chcemy poszerzać ich zasobu wulgarnego słownictwa - można przeczytać w oświadczeniu kibiców.

- Przed nami wyjazd do Lubina i mecz w Poznaniu o - być albo nie być "w Europie" - z Vikingurem Reykjavik. I na tym meczu chcielibyśmy się skupić. W Lubinie Kolejorz może liczyć na doping ponad półtora tysięcznej grupy kibiców. W Poznaniu, no cóż... Wiele razy czytaliśmy i analizowaliśmy ceny biletów na to spotkanie. Nie trudno jest wysnuć wniosek, że ceny są zbyt wysokie (i znów musielibyśmy użyć przekleństw), a gra zawodników pozostawia - powiedzmy sobie szczerze - BARDZO WIELE DO ŻYCZENIA (i znowu!). Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą do Klubu - o przyznanie darmowych wejściówek na ten mecz dla wszystkich posiadaczy karnetów. Nie chcemy "akcji promocyjnych", że czterdziesty bilet za darmo. Nie chcemy zachęty w postaci "bilet za pół ceny dla osoby, która jest pierwszy, drugi, czy szesnasty raz na meczu". Chcemy aby Ci, którzy zawierzyli Wam i piłkarzom kupując karnet - mogli obejrzeć ten mecz nie wydając dodatkowych pieniędzy. Jesteśmy waszym 12 zawodnikiem. Tym najbardziej oddanym ale również najbardziej wymagającym. Wiemy, że w każdy meczu nasza obecność jest dla Was bardzo ważna. Ale podczas czwartkowego meczu nasze wsparcie będzie wyjątkowo potrzebne. To od Was zależy jak bardzo, i czy w ogóle jesteśmy Wam potrzebni.

Na odpowiedź klubu nie trzeba było długo czekać. Po około godzinie Lech Poznań wydał oświadczenie. - Wsparcie 12. zawodnika jest dla nas niezwykle ważne, dlatego odpowiadając na apel kibiców Kolejorza, informujemy, że każdy posiadacz karnetu otrzyma od nas darmowy bilet na mecz rewanżowy z Vikingurem Reykjavik. Wszystkie szczegóły podamy w najbliższych dniach - poinformował klub.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

6℃
1℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
42.47 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro