Reklama
Reklama

Pomagała niepełnosprawnym dzieciom, teraz sama potrzebuje wsparcia! Współzałożycielka Fundacji Stworzenia Pana Smolenia walczy z ciężką chorobą

fot. siepomaga.pl

U Joanny Kubisy w maju bieżącego roku rozpoznano glejaka mózgu IV stopnia.

Prezes Fundacji Stworzenia Pana Smolenia w maju przeszła operację, obecnie poddawana jest chemio i radioterapii. Nadzieją na przedłużenie życia jest immunoterapia w Kolonii w Niemczech. Jednak, by pokryć koszy związane z leczeniem potrzebne jest 600 tys. zł.

Ta kobieta, która poświęciła większość swojego życia, by pomagać innym, a w szczególności niepełnosprawnym dzieciom. Wraz z Bohdanem Smoleniem w pod poznańskim Baranówku stworzyli wyjątkowe miejsce, w którym prowadzone są zajęcia hipoterapii, parapowożenia i terapii poprzez kontakt z koniem oraz wiele innych - przypominają przyjaciele Joanny Kubisy za pośrednictwem portalu siepomaga.pl. To ona sprawia, że dzieciom się chce, że biegają po terenie fundacji i na chwilę zapominają o swoich barierach, z które muszą na co dzień pokonywać. Osoba o niekończącej się energii, której zawsze chce się chcieć. W 2016 roku po śmierci Bohdana Smolenia, kiedy wiele osób zadawało pytanie "Co dalej z fundacją?", nie tylko utrzymała fundację, ale również rozszerzyła jej działalność - dodają.

Ma jeszcze tyle planów, pomysłów i marzeń. Pomóżcie nam sprawić, by pani Asia mogła wrócić do nas jak najszybciej. Czekają na nią stęsknieni bliscy, podopieczni fundacji, przyjaciele, i wszystkie Stworzenia Pana Smolenia - apelują.

Osoby, które chciałyby wesprzeć panią Asię w jej ciężkiej walce, mogą to zrobić tutaj.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

2℃
-1℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
11.79 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro