Reklama
Reklama

Sale w których odbyły się spotkania z Jarosławem Kaczyńskim dostają teraz złe oceny w internecie

fot. LT
fot. LT

Spotkania w Poznaniu i Kórniki odbyły się w sobotę.

O wizycie Jarosława Kaczyńskiego w naszym powiecie pisaliśmy w weekend na naszym portalu. Okazuje się, że miejsca, w których spotkania zorganizowano, otrzymują teraz mało przychylne opinie w internecie. Chodzi chociażby o Przylądek Daglezja w Kórniku oraz... Politechnikę Poznańską.

Znakomite spektakle i musicale w Poznaniu: "1989", "Wyspa", "Chciałem być", "Sztafeta pokoleń", Gala Musicalowa, koncerty, filmy. Festiwal CZAS NA TEATR od 28.09 - kup bilet.
REKLAMA

W weekend, już po spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim, Przylądek Daglezja miał ocenę na poziomie 3,5 na 5 z ponad 550 opinii. Właściciele prawdopodobnie sprawnie zadziałali, bo w poniedziałek rano opinii jest już około 460, a ocena wzrosła do 3,9. Wciąż można tu znaleźć negatywne opinie: "23.07.2022 ta data na zawsze skreśliła was z życia publicznego w Wielkopolsce. Nie polecam tego miejsca", "Niżej upaść nie można. Wstyd dla Kórnika!", "Duże nie dla takich zachowań!".

"Dostało się" także Politechnice Poznańskiej. Obecnie na FB ocenę 3,6 na 5 i 96 opinii. Te najnowsze nawiązują do wizyty prezesa PiS w sali uczelni. - Mieszanie się w politykę? Wpuszczanie kogoś, kto przewodzi partii niszczącej edukację? Wstyd! - napisała jedna z internautek. - Spotkanie z Kaczyńskim? Serio? Potrzebna wam ta polityka? Goszczenie człowieka, który dla tego miasta i kraju zrobił chyba najwiecej złego w historii... - dodaje kolejny facebookowicz.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
16℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
3.04 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro