Reklama

Nad Maltą będą rzucać proszkami Holi!

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Katarzyna Michalak
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Katarzyna Michalak

W niedzielę nad Maltą zorganizowany zostanie Kolor Fest Poznań.

Przyjdź z przyjaciółmi na tą niepowtarzalną imprezę, przeżyj niezapomniane chwile, obrzucaj się kolorowymi proszkami holi, baw się i tańcz przy muzyce najlepszych DJ'ów - zapraszają organizatorzy. Pamiętajcie, im więcej ludzi tym lepszy klimat, który Wy będziecie tworzyć, dlatego zapraszajcie swoich znajomych i pomóżcie nam dotrzeć do wszystkich - dodają.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

Osoby, które w niedzielę po południu zgromadzą się na Polanie Harcerza nad Maltą, będą mogły przyłączyć się do zabawy, która za każdym razem cieszy się ogromnym zainteresowaniem poznaniaków.

Rzucanie kolorowymi proszkami Holi - to nawiązanie do hinduistycznego święta wiosny obchodzonego na przełomie lutego i marca głównie w Indiach i Nepalu. W Europie czy Ameryce Północnej rzucanie kolorowymi proszkami traktowane jest jako święto miłości i kolorów.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:30 i potrwa do 20:00. Wstęp jest oczywiście bezpłatny. Organizatorzy apelują, by ze względów bezpieczeństwa nie przynosić własnych kolorowych proszków.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.64 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro