Reklama

Jarosław Kaczyński odwiedza Poznań. Kilka osób z transparentami pojawiło się przed Politechniką Poznańską

fot. Przemysław Łukaszyk
fot. Przemysław Łukaszyk

Spotkanie rozpoczęło się o 18:00.

Prosto z Kórnika prezes Prawa i Sprawiedliwości przyjechał do Poznania. Jak już informowaliśmy przed budynkiem Przylądku Daglezja zebrała się grupa osób. Miejsce ochraniał kordon policji. Wizyta budziła spore emocje. Protestujący przynieśli transparenty i jajka, którymi chcieli obdarować prezesa i posłów PiS. Spotkanie szczególnie przed budynkiem wywołało sporo emocji.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Jarosław Kaczyński poznańskie spotkanie zaczął od nawiązania do Kórnika. Jak mówił prezes przed obiektem pojawiły się "rozwrzeszczane grupy". Na nasze życie społeczne rzuca się duży kontrast, który widzimy poprzez różne grupy, które krzyczą, a ich zachowania przenoszą się w inne miejsce. Należy zadać pytanie w czyim to jest interesie, bo to degradacja - komentował Jarosław Kaczyński.

W Poznaniu sytuacja wygląda inaczej. Początkowo przed budynkiem pojawiło się zaledwie kilka osób z transparentami, ale w trakcie spotkania protestujących przybywało.

  • Aktualizacja
    sobota, 23.07.2022 r., godz. 18.38
    Aktualizacja
    sobota, 23.07.2022 r., godz. 18.38
    Osób z transparentami przybywa.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

11℃
3℃
Poziom opadów:
0.6 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
29.58 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro