Reklama
Reklama

Biuro Prasowe PiS nie chciało potwierdzić miejsc spotkań z Jarosławem Kaczyńskim, ale my i tak wiemy gdzie się odbędą

fot. Tomasz Gzell, PAP
fot. Tomasz Gzell, PAP

Organizatorzy mieli spore problemy ze znalezieniem miejsc.

Już w sobotę w powiecie poznańskim pojawi się prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. O problemach z miejscami spotkań piszemy od poniedziałku. Najpierw spotkanie organizowane przez poznańskiego posła PiS Bartłomieja Wróblewskiego miało się odbyć w Zalasewie, ale szybko okazało się, że gmina, sołtys i szkoła, przy której znajduje się sala, w której miało dojść do spotkania, odżegnują się od tego pomysłu. Następnie pojawił się problem z poznańskim spotkaniem, które miało się odbyć kilka godzin później po tym w powiecie. Nie udało się go zorganizować w salach UAM, MTP i Politechniki Poznańskiej. Z nieoficjalnych informacji pojawiających się w internecie wynika, że do spotkania może dojść w Przylądku Daglezja w Kórniku. Biuro Prasowe PiS jeszcze w piątek przed południem nie potwierdzało tej informacji.

Co ciekawe to właśnie w Przylądku Daglezja w Kórniku (czego nie chciało oficjalnie potwierdzić biuro prasowe PiS) odbędzie się spotkanie w sobotę o godzinie 15.00, a później Jarosław Kaczyński przyjedzie do Poznania, i o 18.00 spotka się w Centrum Wykładowo - Konferencyjnym Politechniki Poznańskiej przy ulicy Piotrowo.

Na żadne ze spotkań nie można zdobyć wejściówki, choć jak napisał Bartłomiej Wróblewski do sympatyków "w związku z dużą ilością zgłoszeń sala jest już zapełniona, a lista uczestników zamknięta. Gdybyście jednak chcieli aby dołączył jeszcze ktoś z Waszych bliskich proszę o zgłoszenie na maila."

  • Aktualizacja
    piątek, 22.07.2022 r., godz. 14.56
    Aktualizacja
    piątek, 22.07.2022 r., godz. 14.56
    Oba spotkania o których piszemy zostały oficjalnie potwierdzone przez Biuro Prasowe PiS.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Silny wiatr w Wielkopolsce. Strażacy odebrali już około 200 zgłoszeń
17℃
11℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
32 km
Stan powietrza
PM2.5
6.54 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro