Reklama

Rozkopany Rynek w Poznaniu, nie ma jak zrobić zdjęcia? Restauracja znalazła rozwiązanie

Kreatywny pomysł na zrobienie zdjęcia na Starym Rynku. | fot. Szarlotta Restaurant
Kreatywny pomysł na zrobienie zdjęcia na Starym Rynku. | fot. Szarlotta Restaurant

Poznański lokal gastronomiczny wykazał się kreatywnością.

W mediach społecznościowych właściciele restauracji umieścili informację, z której wynika, że od teraz każdy klient może sobie zrobić u nich zdjęcie na Starym Rynku. Prace budowlane nie są już przeszkodą. Przed restauracją stanęła ścianka fotograficzna dużych rozmiarów.

Szarlotta Restaurant zadba nie tylko o wasze doznania smakowe. Ciesz się pięknym widokiem Starego Rynku przez całe wakacje. Przyjdź, zrób sobie zdjęcie na tle naszej ścianki, wrzuć zdjęcie w komentarzu i koniecznie nas oznacz, a my wybierzemy najlepsze zdjęcie, które nagrodzimy kolacją dla dwojga - tak brzmi komunikat w portalu społecznościowym.

Niedawno na naszych łamach pisaliśmy o przebudowie Starego Rynku, co utrudnia turystom i mieszkańcom wykonywanie pamiątkowych zdjęć. Miasto Poznań podpowiadało nawet, jak robić zdjęcia w centrum rozkopanego Rynku, pisaliśmy o tym tutaj Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak mówił wówczas - Remonty w naszym mieście są, ale to nie znaczy, że nie można z niego przywieźć pięknych wspomnień. Podpowiadamy, jak to zrobić. I niezmiennie zapraszamy do Poznania.

Restauracja eksponuje przed lokalem ściankę fotograficzną, na tle której każdy będzie wyglądał jakby faktycznie znajdował się w centrum poznańskiego Rynku. Nie widać tam remontów, a dodatkowo widoków nie zakłócają nawet przechodnie.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
15℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
7.87 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro