Reklama

Jarosław Kaczyński w sobotę spotka się z mieszkańcami na Międzynarodowych Targach Poznańskich?

Jarosław Kaczyński w Poznaniu w 2015 roku | fot. Paweł Jaskółka, PAP
Jarosław Kaczyński w Poznaniu w 2015 roku | fot. Paweł Jaskółka, PAP

Spotkanie w Zalasewie, z którym są obecnie problemy, nie ma być jedynym.

Gazeta Wyborcza podała, że spotkania z Jarosławem Kaczyńskim mają się też odbyć Gnieźnie i Koninie (niedziela) oraz w... Poznaniu. Konkretnie o 18.00 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Próbujemy potwierdzić informację o spotkaniu na MTP, ale jak dotąd nie udało nam się tego zrobić. Telefony Centrum Prasowego MTP milczą. Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim jest planowane w sobotę w Poznaniu, ale szczegóły lokalizacyjne są jeszcze dogrywane.

Od poniedziałku piszemy o planowanym spotkaniu szefa Prawa i Sprawiedliwości z mieszkańcami aglomeracji. Miałoby do niego dojść w najbliższą sobotę w sali koncertowej w Zalasewie, ale organizatorzy nie podpisali jeszcze umowy w tej sprawie i prawdopodobnie nie uda się tego zrobić, o czym piszemy TUTAJ.

Na pewno będziemy wracać do sprawy.

  • Aktualizacja
    wtorek, 19.07.2022 r., godz. 14.46
    Aktualizacja
    wtorek, 19.07.2022 r., godz. 14.46
    Z doniesień Gazety Wyborczej wynika, że to jednak aula Politechniki Poznańskiej będzie miejscem spotkania prezesa PiS z poznaniakami. Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia tej informacji.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
10.79 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro