Reklama
Reklama

Jarosław Kaczyński spotka się z mieszkańcami aglomeracji poznańskiej w Zalasewie. Wcześniej na wynajęcie sali na spotkanie nie zgodził się UAM

fot. PAP/Paweł Supernak
fot. PAP/Paweł Supernak

Spotkanie odbędzie się w sobotę.

Spotkanie organizuje poseł Prawa i Sprawiedliwości z Poznania Bartłomiej Wróblewski. Odbędzie się w sobotę, 23 lipca, o godzinie 15.00 w sali koncertowej przy ulicy Heweliusza 26 w Zalasewie.

Aby wziąć udział w spotkaniu z prezesem PiS należy się na nie zapisać. Można to zrobić telefonicznie (numer do biura poselskiego Bartłomieja Wróblewskiego: 537 536 194) lub mailowo pod adresem [email protected]. Konieczne jest podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu i adresu email.

Jak wskazuje poseł, na spotkanie najłatwiej dojechać autem, ale będzie też zorganizowany transport autokarem z ronda Rataje, który wyjedzie o 13.30. Chętni na przejazd autokarem także powinni to zgłosić w biurze posła.

Będzie to pierwsze od lat spotkanie Jarosława Kaczyńskiego z mieszkańcami naszego powiatu.

Już w ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że Uniwersytet im. Adama Mickiewicza nie zgodził się na wynajęcie sali w należącym do uczelni Instytucie Kultury Europejskiej w Gnieźnie na spotkanie Jarosława Kaczyńskiego z mieszkańcami. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
25.02 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro