Reklama

Rośnie liczba zakażeń. W Poznaniu można wykonać bezpłatny test na obecność koronawirusa

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. WOT
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. WOT

Nie trzeba mieć skierowania.

12 lipca w ramach akcji "Bezpieczne Wakacje" WSSE w Poznaniu ruszył punkt wymazowy, w którym można wykonać bezpłatny test RT-PCR w kierunku SARS-CoV2 - bez skierowania - informuje Wiesława Kostuj, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Punkt wymazowy to kontener który znajduje się przy ul. Nowowiejskiego 60 w Poznaniu. Test możemy wykonać od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 :00 do 13:00.


Najnowsze dane dotyczące zakażeń koronawirusem można znaleźć tutaj.

Przypominamy, że zdaniem prof. dr hab. n. med. Michała Witta, dyrektora Instytutu Genetyki Człowieka PAN w Poznaniu "Kolejna fala zakażenia SARS-CoV-2 jest faktem" - pisaliśmy o tym tutaj.


  • Aktualizacja
    środa, 13.07.2022 r., godz. 13.21
    Aktualizacja
    środa, 13.07.2022 r., godz. 13.21
    Jak poinformowała nas właśnie Wiesława Kostuj, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu, informacja obecnie nie jest już aktualna. "Punkt wymazowy nie będzie działał z powodu awarii sprzętów".

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
88.39 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro