Reklama
Reklama

Mateusz Morawiecki w Murowanej Goślinie."Gratuluję twórcom tej spektakularnej inicjatywy!"

fot. Czytelnik

Premier w sobotę wieczorem zobaczył widowisko "Orzeł i Krzyż"

Zgodnie z zapowiedziami premier Mateusz Morawiecki w sobotę odwiedził Wielkopolskę. Pojawił się w Kole, a wieczorem w Kostrzynie - pisaliśmy o tym tutaj. Rozmawialiśmy o Polsce - o Polsce równych szans, dla wszystkich, nie tylko dla silnych i bogatych ludzi z największych miast. Mówiliśmy oczywiście także o trwającej wojnie na Ukrainie, wywołanym przez Rosję kryzysie gospodarczym i energetycznym ale też perspektywach na przyszłość. Polska lokalna jest tą, o którą powinniśmy szczególnie dbać, w czasie spowolnienia gospodarczego przede wszystkim poprzez mądre inwestycje - komentował swoją wizytę premier.

Mateusz Morawiecki późnym wieczorem odwiedził też kolejne miasto pod Poznaniem - Murowaną Goślinę, o czym między innymi informowali nas Czytelnicy.

Premier pojawił się w Parku Dzieje, gdzie w czerwcu i lipcu organizowane jest wydarzenie "Orzeł i Krzyż", które zobaczył. Dzisiaj z rodziną zobaczyłem wspaniałe widowisko "Orzeł i Krzyż" w Parku Dzieje w Murowanej Goślinie. To opowieść o losach Polski i Polaków. Gratuluję twórcom tej spektakularnej inicjatywy! - komentował w mediach społecznościowych szef rządu.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

32℃
21℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
13.67 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro