Reklama
Reklama

Wystartował "Tęczowy Przejazd Rowerowy". Na ulicach Poznania mogą występować utrudnienia

fot. Włodzimierz Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

Trwa Poznań Pride Week.

26 czerwca br. w godz. od 14:00 do 15:30 zaplanowano przejazd rowerowy, który rozpoczął się na ul. Zwierzynieckiej przy ul. Gajowej. To jedna z atrakcji trwającego Poznań Pride Week 2022.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Weźcie swoje dwukołowce, oblepcie je flagami i chodźcie z nami zaznaczyć swoją obecność w tym mieście! Startujemy z parkingu przed Starym Zoo, kończymy tradycyjnym grillem i integracją - informują organizatorzy.

Uczestnicy przejadą następnie ulicami: Mickiewicza, Dąbrowskiego, Mostem Teatralnym, Fredry, Mielżyńskiego, pl. Cyryla Ratajskiego, 23 lutego, Kramarską, Klasztorną, Kozią, pl. Kolegiackim, Za Bramką, Wszystkich Świętych, Garbary, Kazimierza Wielkiego, Mostową, Mostem Św. Rocha, Kórnicką, Przystań, Wartostradą, mostem Bpa. Jordana, Ostrowem Tumskim, Panny Marii, mostem Chrobrego, Estkowskiego, Wartostradą do ul. Piastowskiej.

Przejazd będzie zabezpieczany przez policję, a na jego trasie możliwe są chwilowe utrudnienia w ruchu - informuje Agata Kaniewska, rzecznik ZDM.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
17.32 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro