Reklama
Reklama

Rodzina i bliscy pożegnali 16-latka, który doprowadził do tragicznego wypadku na ulicy Krzywoustego

fot. KM PSP Poznań

Pogrzeb odbył się w Środzie Wielkopolskiej.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 11.00 na średzkim cmentarzu. Jak ustaliło Radio Poznań, 16-letni Dariusz był zawodnikiem średzkiego Klubu Karate Shotokan MIKASA. Zawodnikiem utytułowanym. W sobotę, zaledwie kilka dni przed tragedią, do której doszło na ulicy Krzywoustego w Poznaniu, 16-latek reprezentował klub na zawodach Grań Prix Mazovia Karate WKF. - Bardzo udany dla niego sezon Darek przypieczętował na Mazowszu dwoma medalami - złotem w kata juniorów i srebrem w kata seniorów - podał klub.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Przypomnijmy, że do wypadku doszło we wtorek, 14 czerwca, około 3.30 na ulicy Krzywoustego, na wysokości stacji Orlen, na jezdni w kierunku centrum Poznania. Z ustaleń policji wynika, że 16-letni kierowca audi A6 jadąc około 220 km/h wjechał w tył taksówki stojącej z włączonymi światłami awaryjnymi w zatoczce przy trasie. Kierowcy zginęli na miejscu.

Rodzice 16-latka zostali już przesłuchani, ale prokuratura nie podaje szczegółów. Wiadomo jedynie, że są w złym stanie psychicznym. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia, a także w jaki sposób 16-latek wszedł w posiadanie kluczyków do samochodu swojego ojca.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
3.98 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro