Reklama
Reklama

Przeżycia znaczą więcej niż rzeczy

Zamiast kupować rzeczy - przeżywaj. To nasza dewiza! W Super Prezentach chcemy, żeby prawdziwe szczęście, wyeliminowało nudę lub zawiedzenie płynące z otrzymywania wciąż tych samych prezentów. Nowe doświadczenia zbliżają nas do innych ludzi, możemy o nich rozmawiać i porównywać je. Dzięki nim nawiązujemy relacje i budujemy pozytywne więzi, które nie pozycjonują nas tak, jak posiadane przedmioty. Poza tym doświadczeniom towarzyszy uczucie wypełnienia, całkowicie różne od tego, które osiągamy przez sam fakt posiadania. Z tą myślą cały czas rozszerzamy naszą ofertę przeżyć, bo wierzymy, że to one uszczęśliwiają bardziej niż rzeczy.

Super Prezenty w Starym Browarze

Dlatego też do istniejącej już wyspy handlowej w Starym Browarze dodaliśmy nowy punkt. Chcemy by sklep stacjonarny, był na wyciągnięcie ręki i stał się doskonałą alternatywą dla salonów oferujących tekstylia, elektronikę, naczynia, walizki... W naszych punktach w Starym Browarze znajdziecie miłą i profesjonalną obsługę, która doradzi Wam, jakie przeżycie wybrać, tak aby spełniało oczekiwania, ciekawiło, budziło emocje lub zaskakiwało osobę obdarowaną. Ponadto chcemy, żebyście mieli możliwość, nie na zasadzie mnóstwa otwartych okien w przeglądarce, a w jednym przejrzystym i ogólnie dostępnym miejscu, w pełni świadomie podjąć decyzję o wyborze właściwego przeżycia. Jesteśmy pewni, że szeroki wybór kart i zestawów, rozbudzająca wyobraźnię grafika, czytelny podział na kategorie i zawsze pomocni sprzedawcy, będzie wstępem do przeżycia, które czeka Was samych lub obdarowaną przez Was osobę. A dlaczego warto inwestować w przeżycia, o tym kilka słów poniżej!

Nie trać miejsca na nieważne rzeczy

W porównaniu do lat minionych liczba posiadanych przez nas rzeczy zwiększyła się o kilkanaście lub kilkadziesiąt razy. Jest ich tak dużo, że gdy przypadkiem natrafiamy na rzecz, o której zapomnieliśmy, okazuje się, że świetnie radziliśmy sobie bez niej przez cały ten czas. Od tego odkrycia już blisko do coraz bardziej popularnego trendu kładącego nacisk na przeżycia, czyli eksperientalizmu, który powstał w kontrze do wciąż jeszcze popularnego materializmu. W trend ten wpisują się nie tylko osoby znane z życia publicznego, ale coraz częściej nasi bliscy i znajomi. Dowiadujemy się o nim z portali społecznościowych, artykułów dostępnych w sieci lub bezpośrednio od osób mu sprzyjających. Skąd ten trend faworyzujący minimalizm w zakresie posiadanych rzeczy, a maksymalizujący lub kolekcjonujący doznania? Ponieważ coraz częściej dochodzimy do wniosku, że liczba posiadanych przez nas rzeczy, nie przekłada się na poziom naszego szczęścia. A oprócz tego te nietrafione lub zapomniane gadżety zajmują naszą codzienną przestrzeń. Inaczej jest z voucherem czy kartą na konkretne przeżycie - te nie zajmują wiele miejsca, za to mają do zaoferowania dużo więcej niż fizyczny prezent.

Są porównywalne cenowo lub tańsze

Zapewne słyszeliście opinie, że prezenty w postaci przeżyć są dla większości zbyt drogie i niedostępne. To nie do końca prawda i postaramy się Was o tym przekonać! Voucher na naukę jazdy konnej, która być może przerodzi się w nową pasję, można nabyć w cenie 45 zł, to mniej niż koszt markowego T-shirtu. Dopłacając 5 zł, podarujemy znajomemu ciekawą formę spędzenia czasu, jaką jest rzucanie shurikenami. Kto z nas nigdy nie marzył, żeby zostać ninją, niech pierwszy rzuci... shurikenem. W cenie 79 zł polecamy dwa inne przeżycia: Zjazd Tyrolski i Paintball w Poznaniu. Być może w tej cenie kupimy wodę perfumowaną, ale nie dobre perfumy. Jeszcze inną kwestią jest to, czy uda się nam trafić w gust osoby, której chcemy je kupić. W naszej ofercie znajdziecie ponadto dużo więcej budzących uśmiech i emocje przeżyć - wierzymy, że każdy znajdzie u nas odpowiedni prezent dla koleżanki, przyjaciela, rodzica czy ukochanej osoby. One nie muszą być drogie. Przyjdźcie do jednego z naszych punktów w Starym Browarze i przekonajcie się na własne oczy!

Nawet w przypadku tych droższych przeżyć nie musicie zaciągać kredytu, żeby zrealizować czyjeś marzenia. Dla entuzjastów jazdy superszybkimi samochodami w warunkach miejskich mamy w ofercie czerwone Ferrari F360 Modena i żółte Lamborghini Gallardo. Taka przygoda kosztuje 299 zł i jest to prezent, który jesteśmy tego pewni, na długo zapadnie w pamięć osoby obdarowanej! Zbliża się Dzień Ojca, więc weźcie go pod uwagę! A jeżeli nie macie pewności co do auta polecamy cały zestaw motoryzacyjnych przeżyć, z których osoba obdarowana wybierze ten najbardziej jej odpowiadający.

Przeżycia spełniają nasze marzenia

Być może brzmi to banalnie, ale tak właśnie jest. Przyjęło się, że marzeń i snów nie sposób doścignąć. Ale przecież są chwile, w których zdarza się nam powiedzieć na głos, że ktoś lub coś ziściło naszą fantazję. W większości przypadków nie są to rzeczy materialne, a raczej doświadczenia lub przeżycie czegoś. W Super Prezentach wiemy, że dzieje się to często - mówią nam o tym pozytywne opinie i Wasze komentarze - i te chwile chcemy w Was podsycać. Tym bardziej że coraz trudniej znaleźć rzecz, której nie mają w swojej kolekcji nasi bliscy. A nawet, gdy już znajdziemy unikalną rzecz, to okazuje się, że sposób jej produkcji, czy surowce, z których została wykonana, budzą w nas etyczne wątpliwości. My natomiast wierzymy, że dawanie przeżyć trwa dłużej - budzi emocje i miłe wspomnienia, do których zawsze można się odnieść. Znajdziecie u nas rozrywki, które spełniają marzenia o lataniu, teleportują do krainy nieziemskich, wirtualnych doznań, albo do piernikowej chatki w escape roomie, lub też zacieśniają rodzinne więzy w park trampolin, nauczą nurkowania, albo programowania w świecie minecraft. Gwarantujemy, że z nami nie tylko ekscytująco spędzicie czas, ale i poszerzycie horyzonty.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
3.98 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro