Reklama
Reklama

Z zazdrości uprowadzili kobietę z jej domu i pobili kijem bejsbolowym. Usłyszeli wyrok

fot. policja
fot. policja

Do brutalnego pobicia doszło w listopadzie 2020 roku w Pile.

W połowie listopada policjantów z Piły poinformowano o pobiciu i pozbawieniu wolności mieszkanki miasta. - Sprawcy w swoim działaniu byli niezwykle bezwzględni. Przemocą zabrali kobietę z domu, wywieźli samochodem na obrzeża miasta i dotkliwie ją pobili. Z uwagi na charakter sprawy oraz bardzo poważne zarzuty, sprawą natychmiast zajęli się pilscy kryminalni. Po kilku godzinach od zawiadomienia policjanci ustalili podejrzanych - wyjaśniał w 2020 roku Jędrzej Panglisz z pilskiej policji. Lokalne media nieoficjalnie podawały, że kobieta była bita m.in. kijem bejsbolowym. Powodem ataku miała być zazdrość. Wśród zatrzymanych była kobieta, która miała obawiać się konkurentki i dlatego postanowiła ją pobić.

W związku ze sprawą zatrzymano pięć osób, ale zarzuty postawiono trzem. Dwóch mężczyzn oraz kobieta usłyszeli zarzut pobicia oraz pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem. Dodatkowo dwie osoby odpowiadały za posiadanie narkotyków.

Sąd Okręgowy już wcześniej wydał wyrok w tej sprawie, ale teraz sprawa zajmował się Sąd Apelacyjny w Poznaniu. Jak podaje asta24.pl, Sąd Apelacyjny utrzymał w mocy wyrok sądu pierwszej instancji. Jeden z mężczyzn ma spędzić w więzieniu 8,5 roku, drugi 6,5 roku, a kobieta 7 lat.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

To nie koniec niebezpiecznej pogody! Są nowe informacje
22℃
15℃
Poziom opadów:
6.6 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
5.91 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro