Reklama
Reklama

Restauracja Olimpia powraca w nowej odsłonie

Tworzymy dla Państwa wspaniałe miejsce w grunwaldzkim sercu Poznania. Przestrzeń wypełnioną aromatem gorących potraw, świeżych ziół, a także gwarem - Waszych rozmów przy niedzielnych, rodzinnych obiadach i wieczornych spotkaniach z bliskimi.

To tu, pod wysokim wieżowcem, na słynnej ulicy Taborowej, wkrótce otworzymy dla Was drzwi kultowej restauracji Olimpia, w którą tchnęliśmy zupełnie nowe życie. Już od 28 maja zaprosimy Was w malowniczą podróż po urokliwych miejscach Poznania, które będziecie mogli rozpoznać na wyjątkowych malowidłach ściennych w całym lokalu, a nasz kucharz zabierze Państwa na wycieczkę po różnorodnych smakach - tych, których jeszcze nie mieliście okazji spróbować i tych, które przeniosą Was do kuchni Waszych rodzinnych domów. W menu znajdziecie potrawy o włoskim, amerykańskim czy polskim charakterze, które puszczają oko w stronę naszych ukochanych poznańskich fyrtli, a tym samym - do naszych korzeni! Jak na przykład Pizza Jeżycka.

Chcemy wspólnie z Wami świętować wszystkie ważne dla Was chwile - mamy ogromne doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych, zarówno dla przedsiębiorstw, jak i rodzin. Przygotowujemy wszystkie wydarzenia z dbałością o najdrobniejszy szczegół, tak, jakbyśmy organizowali je dla swoich najlepszych przyjaciół.

Naszym zadaniem jest też jednak sprawienie, by zwykła codzienność również była powodem do celebracji. Odwiedzajcie nas z rodzinami podczas popołudniowych spacerów, zapraszajcie znajomych na wspólne wyjścia i ukochanych na drobne randki przy kawie - u nas możecie naprawdę pobyć ze sobą.

Kłaniając się w stronę historii, postanowiliśmy napisać własną. Mamy ogromną nadzieję, że zechcecie stać się jej częścią. Na naszym profilu na facebooku znajdą Państwo aktualne menu. Poszukajcie też naszego profilu na instagramie. Serdecznie zapraszamy Restauracja Olimpia, Taborowa 8.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
16℃
Poziom opadów:
1.7 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
13.07 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro