Reklama
Reklama

"Sierżant" na Głogowskiej znowu zniszczony przez auto. A tuż obok kolizja

fot. Lesław Haas

Ten fragment ulicy Głogowskiej ma "pecha".

Historię sierżanta, znaku drogowego, z ulicy Głogowskiej pokazywaliśmy pod koniec kwietnia. Nasz Czytelnik nagrał, jak auta, mimo wcześniej ustawionych znaków, regularnie wjeżdżają w niego i go niszczą. Zarząd Dróg Miejskich wyjaśniał nam, że do końca kwietnia ten element wymieniano 5 razy.

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA

Dziś już wiadomo, że drogowców czeka kolejna wymiana. - O godz.4.15 autokar staranował słupek kończącego się pasa na skrzyżowaniu Głogowska / Stablewskiego. To już kolejny raz został uszkodzony słupek ze znakiem drogowym w tym miejscu - wyjaśnia nasz Czytelnik Lesław. - Zgłoszone do centrum operacyjnego Zarządu Dróg Miejskich w celu naprawy. Proponuję, aby ZDM zastanowił się nad zamontowaniem w tym miejscu znaku świetlnego pulsującego na żółto, gdyż sytuacja taranowania znaku powtarza się coraz częściej - dodaje.

Ale na tym atrakcje w tym rejonie Głogowskiej się nie skończyły. Chwilę przed 7.00 na skrzyżowaniu Głogowska / Stablewskiego doszło do zderzenia dwóch aut. Nikt nie ucierpiał, nie ma tu większych utrudnień.

 • Aktualizacja
  czwartek, 19.05.2022 r., godz. 08.23
  Aktualizacja
  czwartek, 19.05.2022 r., godz. 08.23
  Już przed 8.00 sierżanta naprawiono. photo
  Głogowska | fot. Lesław
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na trasach! Może być ślisko!
2℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
22.08 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro