Reklama
Reklama

Nie jest lekko w rejonie Naramowic: kolejne zmiany w organizacji ruchu w nocy z wtorku na środę

fot. PIM
fot. PIM

Od soboty kierowcy skarżą się na ogromne korki na Lechickiej, a za kilkanaście godzin wprowadzone zostaną kolejne zmiany.

- Kolejny etap prac na ul. Naramowickiej wiąże się ze zmianą organizacji ruchu, która wprowadzona zostanie w nocy z 17 na 18 maja (z wtorku na środę). Nieprzejezdny będzie fragment ul. Naramowickiej pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Sarmacką i Karpią a ul. Sielawy. Objazd dla samochodów poruszających się do tej pory przez ul. Naramowicką w dalszym ciągu obowiązywał będzie przez al. Praw Kobiet i ul. Hilczer-Kurnatowskiej. Kierowcy mogą korzystać z udostępnionej al. Praw Kobiet na odcinku od ul. Łużyckiej do ul. Hilczer-Kurnatowskiej - przejazd w ograniczonym zakresie jest możliwy obiema jezdniami - wyjaśniają Poznańskie Inwestycje Miejskie. - Na ul. Hilczer-Kurnatowskiej nadal czynna będzie wyłącznie północna jezdnia. W zależności od postępu robót, przesunięciu mogą ulegać lokalizacje przystanków autobusowych. W kolejnym etapie wykonawca prowadzić będzie prace na odcinku od ul. Hilczer-Kurnatowskiej do ul. Jasna Rola, a następnie ułoży nową warstwę nawierzchni jezdni na całym remontowanym odcinku ul. Naramowickiej - dodają.

Ulica Łużycka pozostanie przejezdna na odcinku od Naramowickiej do al. Praw Kobiet oraz Naramowicka między Łużycką i Jasną Rolą. - Zarówno dojazd jak i wyjazd z ul. Sielawy możliwe będą ul. Łużycką. Dojazd do ul. Karpiej przewidziany jest od strony zachodniej ul. Sarmacką, a od południa przez rondo Karłowskiej-Kamzowej. Natomiast dojazd od północy możliwy będzie przez ul. Łużycką i Perkuna lub przez ul. Dziewanny i Madziarską do ul. Sarmackiej.

Przypomnijmy, że wszystkie prace przy układzie drogowym mają się zakończyć jesienią.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
17.75 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro