Reklama
Reklama

W Poznaniu rusza IMPACT. Protesty antyszczepionkowców i "wolnych ludzi" przeciw planom globalistów związanych z "upodmiotowieniem człowieka"

fot. Justyna Socha / FB
fot. Justyna Socha / FB

IMPACT'22 odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w środę i czwartek.

Konferencja IMPACT jest reklamowana jako najbardziej prestiżowe wydarzenie gospodarczo technologiczne w Europie Środkowo-Wschodniej. Wystąpi na niej ponad 400 prelegentów z Polski oraz zagranicy. W trakcie prezentowane są m.in. innowacyjne technologie, które mają odpowiadać na potrzeby społeczne i globalne wyzwania. Nie wszystkim takie wydarzenie się podoba.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Spore kontrowersje wśród przeciwników IMPACTu wzbudza obecność na wydarzeniu profesora Yuval Noah Harari z Izreala, autora światowego bestsellera "Sapiens. Od zwierząt do bogów". Uważany jest za jednego z największych światowych wizjonerów.

- Impact22 to nie tylko targi biznesowe. To targi ideologiczne. Forsujące antyludzką i niebezpieczną ideologię transhumanizmu, czwartej rewolucji przemysłowej Klausa Schwaba ze Światowego Forum Ekonomicznego. Codziennością ma być sztuczna inteligencja, internet rzeczy, biotechnologia, inżynieria genetyczna, złączenie człowieka z maszyną, świat bez Boga i duszy - a wszystko w imię interesów korporacji, które już teraz sprawują faktyczną władzę, a ostatnie dwa lata znacznie przyspieszyły ten proces. Piewcą tego jest Juval Noah Harrari, którego wykład otworzy tegoroczne targi - informuje Justyna Socha z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach. - Oburza legitymizowanie tych ideologii przez biorących udział w targach przedstawicieli rządu i władz lokalnych - premiera Mateusza Morawieckiego, ministra Adama Niedzielskiego i wiceministra Janusza Cieszyńskiego oraz prezydenta Jacka Jaśkowiaka. Oburza patronat instytucji państwowych. Wyrażenie poparcia powinno być dla nich śmiercią polityczną. W związku z powyższym Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP zaprasza wszelkie środowiska, organizacje społeczne i polityczne na protest pod budynkiem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Start 11.05.2022 o godz. 9:30 przy ul. Śniadeckich 60 (brama wjazdowa). Spotkamy się również o godz. 10:00 podczas drugiego dnia targów 12.05.2022 w tym samym miejscu. Nawołujemy do bojkotu firm zaangażowanych w tę inicjatywę. Nasze ciała i przyszłość nie należą do służących korporacjom urzędników - dodaje.

Swój sprzeciw wyrażą też "e-Parlament Wolnych Ludzi Poznań" i "Wiara Poznania". W poniedziałek w południe przed głównym wejściem na teren MTP zaplanowano konferencję prasową. - Ma na celu zachęcić poznaniaków do zainteresowania się planami "GLOBALISTÓW", spotykających się w naszym mieście w dniu 11-12 maja. Zaprosimy poznaniaków do współuczestnictwa w wydarzeniu pod Targami Wielkopolskimi, gdzie będziemy dążyli do nawiązania rozmów ulicznych, a także oprotestowania planów globalistycznych, związanych z upodmiotowieniem człowieka - wyjaśniają organizatorzy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
53.76 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro