Reklama

Jacek Jaśkowiak: "Kończą się rejestracje PO, postanowiliśmy, że nie będziemy rejestrować w Poznaniu nowych samochodów. Rząd chce przeforsować tablice PIS"

fot. Jacek Jaśkowiak FB
fot. Jacek Jaśkowiak FB

Przypominamy, że dziś Prima Aprilis!

Na żarty zebrało się między innymi prezydentowi Poznania. - Kończą się rejestracje PO, w najbliższych tygodniach wydamy ostatnie tablice z tym oznaczeniem. W związku z tym postanowiliśmy, że nie będziemy rejestrować już w Poznaniu nowych samochodów. To racjonalna decyzja, zważywszy na liczbę aut w mieście - znacznie większą niż są w stanie pomieścić poznańskie ulice. Poza tym, rząd chce przeforsować tablice PIS, a do tego nie możemy dopuścić. Niech po Poznaniu jeździ tylko PO - napisał na Facebooku Jacek Jaśkowiak.

Znakomite spektakle i musicale w Poznaniu: "1989", "Wyspa", "Chciałem być", "Sztafeta pokoleń", Gala Musicalowa, koncerty, filmy. Festiwal CZAS NA TEATR od 28.09 - kup bilet.
REKLAMA

Oczywiście to primaaprilisowy żart, na który nikt z internautów nie dał się nabrać. Ale żartem nie jest to, że wkrótce zakończy się wydawanie tablic rejestracyjnych z wyróżnikiem PO dla aut rejestrowanych w Poznaniu. Zabraknie kombinacji z PO i tym samym zostanie on zastąpiony wyróżnikiem PY. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
16℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
3.28 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro