Reklama
Reklama

Koniec nauki zdalnej: od poniedziałku uczniowie wracają do szkół. Wrócą też kursy szkolne na linii nr 603

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. .Wokandapix / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. .Wokandapix / pixabay.com

Ogłaszamy 21 lutego jako definitywny koniec nauki zdalnej. Jestem przekonany, że do końca roku szkolnego będziemy mogli utrzymać tryb nauki stacjonarnej, aby dzieci mogły spokojnie się uczyć - zapowiedział 9 lutego minister edukacji i nauki podczas konferencji. Podjęliśmy decyzję o przyspieszeniu powrotu do nauki stacjonarnej o tydzień w klasach 5-8 szkół podstawowych oraz w szkołach ponadpodstawowych. Nauka zdalna będzie trwała krócej, niż zapowiadaliśmy. Dla województw takich jak mazowieckie w klasach 5-8 szkół podstawowych i w szkołach ponadpodstawowych nauka zdalna trwać będzie tylko trochę ponad tydzień - dodał szef MEiN.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

W związku z powrotem wszystkich uczniów do szkół od poniedziałku przywrócone zostaną też kursy szkolne autobusów linii nr 603. Od poniedziałku 21 lutego ponownie realizowane będą kursy autobusów linii nr 603 o godzinie 7:00 z przystanku Łęczyca/Dworcowa - poinformował Bartosz Trzebiatowski, rzecznik ZDM.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
87.69 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro