Reklama

Ekskluzywne apartamenty w kamienicy Perła Łazarza - róg ul. Matejki i Niegolewskich JUŻ W SPRZEDAŻY !

Perła Łazarza to wyjątkowe połączenie zabytkowej architektury, nowoczesnych rozwiązań, ekskluzywnych wnętrz i prestiżowej lokalizacji.

Spółka z grupy Prefa Group S.A. rozpoczęła sprzedaż apartamentów w rewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej, w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic w centrum miasta - na poznańskim Łazarzu.

W niedalekim sąsiedztwie Areny, Parku Kasprowicza czy Parku Wilsona na pięciu kondygnacjach docelowo powstaną 43 przestronne apartamenty o powierzchni mieszkalnej od 37 m2 do 147 m2. Na parterze powstanie 5 lokali usługowych o powierzchni od 55 m2 do 183 m2.

Średnia wysokość apartamentów będzie wynosiła aż 3,40 m ! - do większości z nich będzie przylegał balkon, taras lub loggia.

W rewitalizacji zabytku "Perła Łazarza" deweloper kładzie szczególny nacisk na staranne i drobiazgowe zgodne z wytycznymi konserwatora zabytków, gruntowne odnowienie wnętrz i elewacji. To nieosiągalny już dzisiaj kanon budowlano - wykończeniowy: grubość ceglanych murów, wysokość pomieszczeń, zdobienia mieszkań i klatek schodowych, najwyższa jakość użytych materiałów połączono z całym szeregiem rozwiązań, które są wyznacznikiem luksusowego i nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego XXI wieku.

Inwestycja wykonana zostanie przez dewelopera w standardzie premium.

Po rewitalizacji mieszkańcy będą mogli korzystać z czterech nowoczesnych, szybkich wind, których design korespondował będzie z zabytkowym wystrojem kamienicy. Dodatkowo, w celu zapewnienia wygodnej komunikacji dla osób niepełnosprawnych, pomiędzy wejściem do budynku a kondygnacją parteru, zamontowane zostaną specjalne podnośniki schodowe.

Apartamenty oraz lokale usługowe będą wyposażone w system ogrzewania podłogowego.

W kamienicy zainstalowane zostaną wideodomofony umożliwiające komunikację audiowizualną, z wykorzystaniem kolorowych monitorów, działających także po zmroku w systemie IR.

Wymogi konserwatorskie oraz chęć wiernego odwzorowania oryginalnych rozwiązań sprawiają, iż w trakcie rewitalizacji kamienica zostanie wyposażona w nowoczesne okna skrzynkowe, wykonane z drewna, o doskonałych parametrach cieplno-wilgotnościowych, spełniających najwyższe normy energooszczędności i ochrony środowiska. Drewniane będą również parapety wewnętrzne. Elementy te zostaną wykonywane na indywidualne zamówienie, aby w najdrobniejszych szczegółach odwzorować oryginalną stolarkę, którą zaprojektował architekt. Detalem, który korespondować będzie z zabytkową stolarką drzwiową oraz okienną i dopełni eleganckiego sznytu wnętrzom kamienicy, będą drewniane schody ze zdobnymi balustradami i poręczami.

Kompletnej rewitalizacji poddane zostaną również patio stanowiące integralną część kompleksu Perła Łazarza, elewacja oraz części wspólne w budynku, które dzięki renowacji i odtworzeniu sztukaterii odzyskają dawny blask.

Więcej informacji o przedmiotowej inwestycji znajduje się pod adresem www.perlalazarza.pl oraz na stronie dewelopera www.pg-nieruchomosci.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

14℃
7℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
42.98 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro