Reklama
Reklama

Wyłudziła diety pudełkowe na 24 tys. zł. Wystawiała fałszywe dowody przelewów. Grozi jej 8 lat więzienia

Zdjęcie ilustracyjne. | fot. pixabay.com/yasakimo

Dopiero po kilku miesiącach zorientowali się razem z managerem, że brakuje pieniędzy.

Właściciele firmy cateringowej, mieszczącej się w Poznaniu, zostali oszukani przez klientkę łącznie na 24 tysiące złotych.

Kobieta zamawiała u nas diety pudełkowe i wysyłała nam sfałszowane dowody wpłaty. Trwało to dziewięć miesięcy. Już po pewnym czasie zorientowaliśmy się z managerem, że coś jest nie tak. Zaczęło brakować pieniędzy. Coś się nie zgadzało. Usiedliśmy razem i zaczęliśmy liczyć. Doszliśmy do tego, że dowody przelewów przesyłane przez tą kobietę były fałszywe. Sprawę zgłosiliśmy policji, która szybko zareagowała. Kobieta została aresztowana - podaje właściciel firmy cateringowej.

Rzecznik prasowy poznańskiej policji Dominika Pupkowska-Bral poinformowała, że pod koniec stycznia br. do policjantów z poznańskiego Nowego Miasta wpłynęło zawiadomienie o oszustwie na szkodę jednej z firm cateringowych. Policjanci ustalili podejrzewaną o oszustwa. To 27-letnia kobieta mieszkająca w powiecie poznańskim. Kobieta w okresie od kwietnia do grudnia ub.r. miała wyłudzić diety pudełkowe na kwotę ponad 24 tys. zł. Kobieta usłyszała zarzuty oszustwa. Grozi jej za to 8 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
8℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
4.57 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro