Reklama
Reklama

Biała Perła znów na aukcji WOŚP. "Po raz pierwszy spotkaliśmy się z odmową zapłaty"

fot. Sztab WOSP Tarnowo Podgórne
fot. Sztab WOSP Tarnowo Podgórne

Zapadła decyzja, by dwie aukcje prowadzone przez Sztab WOŚP Tarnowo Podgórne rozpoczęły się na nowo.

O niespodziewanej i przykrej sytuacji informują organizatorzy akcji. W naszym Sztabie WOŚP Tarnowo Podgórne stajemy przed nie lada wyzwaniem. Bo pierwszy raz spotkaliśmy się z odmową zapłaty za nasze aukcje. I to za dwie aukcje - informują przedstawiciele Sztabu WOŚP Tarnowo Podgórne.

Pierwsza z nich dotyczy Białej Perły - Volkswagena z 1991 r., wylicytowanego za 10 000 zł. Auto przekazał Pan Marek, którego marzeniem jest to, by Perła "zrobiła coś dobrego dla innych". Druga to tona opału, wylicytowana za 2 050 zł.

Dla naszego sztabu to bardzo duże kwoty, ale najbardziej boli nas to, że nieuczciwość dwóch osób kładzie się cieniem na radość z grania dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wykorzystaliśmy wszystkie pokojowe możliwości przekonywania (również za pośrednictwem Allegro), niestety okazały się one nieskuteczne. Podjęliśmy decyzję, że nie będziemy dłużej czekać, tylko rozpoczniemy aukcje na nowo - informują przedstawiciele sztabu i liczą, że aukcje będą równie udane i uczciwe. Znajdziemy je tutaj i tutaj.

O podobnej sytuacji pisaliśmy tutaj. Sprawa dotyczyła butów z podpisem i autografem Roberta Lewandowskiego. Zwycięzca aukcji miał zapłacić za buty prawie 100 tysięcy złotych, ale się z tego wycofał.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Piękna wiosna i tłumy na Cytadeli. Warto korzystać, bo przed nami załamanie pogody
20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
9.29 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro