Reklama
Reklama

Absurdalna sytuacja w Kaliszu. Ktoś ukradł ze schroniska zarezerwowanego psa

fot. Schronisko dla zwierząt w Kaliszu FB

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem.

Komunikat w tej sprawie wystosowało schronisko. - 15 stycznia ze Schroniska dla zwierząt w Kaliszu została uprowadzona suczka FINKA. Sunia jest nieduża i bardzo lękliwa. Każdego, kto ma informację o jej miejscu pobytu lub zobaczył w okolicy podobnego psa, którego wcześniej nie widział, prosimy o kontakt z wolontariuszami: 669-908-456 lub z telefonem interwencyjnym schroniska: 666-547-287 - apelują wolontariusze.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Suczka jest bardzo płochliwa, dlatego w przypadku zauważenia jej samej w okolicy, nie jest wskazane, by samodzielnie ją łapać.

Jak podaje portal wlkp24.info, w chwili kradzieży psa na terenie schroniska przebywało 2 pracowników i 3 wolontariuszy, którzy byli zajęci codziennymi zajęciami. W tym czasie ktoś wszedł na teren i ruszył prosto do boksu, w którym znajdowała się Finka. Złodziej wiedział więc, po jakie zwierzę idzie i gdzie ono się znajduje.

Finka była przygotowana do adopcji. Wkrótce miała ją odebrać jej nowa rodzina, która już zarezerwowała psa. Złodziej ma czas do 12.00 we wtorek, by oddać psa. Jeśli tego nie zrobi, sprawa trafi na policję.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
3.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro