Reklama
Reklama

Nocna akcja policji w Poznaniu. Udaremniono nielegalne wyścigi

fot. policja

Akcja odbyła się w nocy z soboty na niedzielę.

- Po sygnałach od mieszkańców policjanci z drogówki sprawdzili, co dzieje się w rejonie kampusu na Morasku, centrum handlowego przy ul. Góreckiej oraz Auchan w Swadzimiu. Okazało się, że w tych miejscach spotkali się fani motoryzacji - informuje policja. - Niestety, wśród nich byli również tacy, którzy nie do końca zadbali o prawidłowy stan techniczny swojego samochodu. Policjanci przeprowadzili kilkadziesiąt kontroli drogowych, sprawdzili trzeźwość kierowców, wystawili kilka mandatów karnych oraz zatrzymali kilka dowodów rejestracyjnych. Ponadto na ulicy Cmentarnej mundurowi udaremnili organizację nielegalnych wyścigów - dodaje.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

W środę pisaliśmy o sygnałach od mieszkańców dotyczących właśnie takich "spotkań" w mieście. Miało do nich dochodzić m.in. w rejonie osiedla Przemysława oraz na ulicy Cmentarnej.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
3.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro