Reklama
Reklama

ZDM pyta, jak mieszkańcy oceniają wprowadzenie strefy płatnego parkowania na Wildzie i Łazarzu

fot. ZDM

Celem anonimowej ankiety jest sprawdzenie efektów wprowadzonych zmian. Badanie potrwa tylko do końca roku.

Pod koniec listopada uruchomiona została internetowa ankieta, której celem jest ocena efektów wdrożenia na terenie Łazarza i Wildy Strefy Płatnego Parkowania. To jeden z największych projektów, zrealizowany w tym roku przez Zarząd Dróg Miejskich, a z całą pewnością największy pod względem przestrzennym. Nowa organizacja ruchu i parkowania została wprowadzona na ponad 100 ulicach dwóch dzielnic, powiększając dwukrotnie obszar objęty w Poznaniu płatnym postojem. Po kilku miesiącach od uruchomienia SPP na Łazarzu i Wildzie przyszedł czas na pierwszą weryfikację na ile wdrożone zmiany spełniły zakładane cele - informuje Agata Kaniewska, rzeczniczka ZDM.

Przedłużanie rzęs jest bez sensu. W maju Laminacja + lifting + botox rzęs -20% od ceny regularnej tylko w salonach Wonderland. Zadzwoń: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Zdecydowaliśmy zapytać o to użytkowników dróg. W związku z tym powstała ankieta skierowana do wszystkich, którzy na co dzień poruszają się ulicami Łazarza i Wildy: pieszych, kierowców i rowerzystów. Udział w badaniu mogą wziąć mieszkańcy obu osiedli, przedsiębiorcy prowadzący działalność na ich terenie, a także osoby z pozostałych części Poznania i z innych miast, które korzystają z łazarskich i wildeckich dróg - dodaje.

Ankieta jest prowadzona w formie elektronicznej i potrwa do 31 grudnia 2021 roku. Kwestionariusz jest dostępny tutaj. Badanie jest całkowicie anonimowe, a udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania zajmuje od kilku do kilkunastu minut.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
11.05 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro