Reklama
Reklama

Znalazł portfel z gotówką i odniósł na policję. "Wierzymy, że Gwiazdor także to doceni"

Zdjęcie ilustracyjne | fot. gosiak1980 / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. gosiak1980 / pixabay.com

28-latek z Rawicza został bohaterem właścicielki zgubionego portfela.

10 grudnia 28-letni Filip zaparkował na Rynku w Rawiczu. Chciał zrobić zakupy w drodze z pracy do domu. Gdy wracał ze sklepu do samochodu, pomiędzy swoim autem i pojazdem zaparkowanym obok znalazł na ziemi portfel. - Otworzył go, by zobaczyć, czy są w nim dokumenty, dostrzegł również tam plik pieniędzy, ale nawet ich nie przeliczył. Początkowo chciał znaleźć właścicielkę przez portal internetowy ale stwierdził, że najlepiej będzie jak sprawę przekażę na Policję - informuje policja z Rawicza.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Funkcjonariusze odnaleźli właścicielkę portfela. Radości nie było końca. - Była bardzo szczęśliwa i wdzięczna, że trafiła na uczciwego młodego człowieka. Zagubiony portfel z jej dokumentami oraz pieniędzmi w kwocie niemal 2 tysięcy złotych przysporzyłby wiele problemów - dodaje.

- Rawiccy policjanci również bardzo dziękują Panu Filipowi, za wzorową godną naśladowania obywatelską postawę. Wierzymy, że "Gwiazdor" także to doceni i nie zapomni dla Pana Filipa zostawić prezentu pod choinką.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
72.76 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro