Reklama

Atak młotkiem w poznańskim autobusie? "Córka została uderzona w głowę, groził, że ją zabije"

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Do zdarzenia doszło w niedzielę po 21.00 w autobusie linii nr 185.

O sprawie poinformował nas Czytelnik. - Moja córka została w niedzielę zaatakowana w autobusie 185 po godzinie 21. Gość wsiadł na Zawadach. Miał przy sobie nóż i młotek. Córka została uderzona w głowę, groził jej, że ją zabije. Został zamknięty w autobusie na przystanku "Rynek Wschodni" przez kierowcę. Udało jej się uciec do domu po zamknięciu autobusu. Szukamy świadków zdarzenia!! Cała sprawa została zgłoszona - pisze nasz Czytelnik.

W centrali Nadzoru Ruchu MPK dowiedzieliśmy się, że rzeczywiście w niedzielę po 21.00 doszło do incydentu w autobusie linii nr 185. - Z notatki wynika, że w pojeździe znajdował się agresywny pasażer, który został przekazany policji. Zabezpieczono nagrania z kamer monitoringu w autobusie. Więcej szczegółów nie znam - mówi pracownik centrali.

Ustalamy szczegóły.

  • Aktualizacja
    poniedziałek, 13.12.2021 r., godz. 09.20
    Aktualizacja
    poniedziałek, 13.12.2021 r., godz. 09.20
    Jak wyjaśnia Marta Mróz z policji, funkcjonariusze interweniowali w autobusie wobec agresywnego mężczyzny. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu. - Apelujemy do osoby, wobec której mężczyzna miał popełnić przestępstwo, by zgłosiła się na komisariat na poznańskim Nowym Mieście. W tej chwili nie mamy żadnego zgłoszenia dotyczącego kierowania gróźb czy użycia niebezpiecznego narzędzia wobec innego pasażera - mówi.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

7℃
3℃
Poziom opadów:
2.5 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
26.81 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro