Reklama
Reklama

Uszkodzenie sieci trakcyjnej na Junikowie. Naprawa może potrwać nawet kilka dni!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. ZTM

Trasy tramwajów linii 1, 6 i 13 zostały skrócone do pętli Budziszyńska.

Cały czas trzeba się liczyć z utrudnieniami po nocnej kolizji. Około północy, na ulicy Grunwaldzkiej autobus wpadł w poślizg i uderzył w słup trakcyjny.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Z powodu uszkodzenia sieci trakcyjnej, tramwaje linii 1, 6 i 13 (a od poniedziałku także linii 39) do odwołania kursują tylko do pętli Budziszyńska. Odjazdy z pętli Budziszyńska realizowane są o 2 minuty później w stosunku do odjazdów z Junikowa - informuje Agnieszka Smogulecka, rzecznik MPK. Jak przekazała nam rzeczniczka związku z tym, że została uszkodzona konstrukcja słupa trakcyjnego naprawa może potrwać nawet kilka dni.

Przypominamy też, że autobusy linii 177 i 727 kursują trasą wydłużoną przez ulicę Grunwaldzką do ronda Skubiszewskiego. Dodatkowo funkcjonuje linia autobusowa "za tramwaj" oznaczona numerem T1 na trasie: JUNIKOWO - Grunwaldzka - RONDO SKUBISZEWSKIEGO.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
3.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro