Reklama
Reklama

Kolejny lokal w Poznaniu wymaga certyfikatu covidowego na wejściu

Zdjęcie ilustracyjne | fot. 46173 / pixabay.com

Chodzi o Duże Lokum przy Półwiejskiej.

To klub prowadzony przez Grupę Stonewall, stowarzyszenie działające na rzecz osób ze społeczności LGBTQ+. W ubiegłym tygodniu na Facebooku klub poinformował, że wprowadza pewne zmiany "organizacyjne".

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

- Państwo nasze z kartonu, a rządzący nie ogarniają, dlatego bierzemy sprawy w swoje ręce. Chcemy, abyście czuli się u nas bezpiecznie. W dobie szerzącej się pandemii 'foliarstwa' musimy zadbać o Was i o nas jeszcze konkretniej. Dla naszej pracy paraliżujący jest już sam sezon przeziębieniowy, a co dopiero ewentualna covidowa kumulacja. Na początek:

1) Od najbliższego weekendu Duże LOKUM w piątki i soboty (szczytowe dni z bramką na wejściu) dostępne TYLKO dla osób zaszczepionych. Bez wyjątków. Certyfikat szczepienia do okazania na wejściu.
2) W pozostałe dni w Dużym i codziennie w Małym LOKUM osoby zaszczepione są dużo milej widziane. Decydujesz się olać temat i ryzykować? Ryzykuj, ale nie obciążaj tym ryzykiem innych.
3) W przygotowaniu akcje promocyjne za okazanie certyfikatu szczepienia. Stay tuned!
Uprzedzając - tak jak nie dyskutujemy z osobami uważającymi orientacje niehetero za chorobę tak nie będziemy tu dealować z antyszczepionkowcami.
Kiss! - poinformowano.

W komentarzach na FB pojawiło się sporo słów wsparcia, ale też wiele hejtu, na który zareagowano usuwaniem wpisów. - Nasze osoby moderujące rozpoczęły porządki w komentarzach. Wszelkie głosy podważające słuszność szczepień uważamy za szkodliwe społecznie i nie ma na nie ani naszej zgody, ani miejsca na naszych kanałach. Wolność słowa i wypowiedzi kończy się tam gdzie zaczyna się zagrożenie dla innych a do tego prowadzi dezinformacja pandemiczna i rozpowszechnianie treści sprzecznych z wiedzą naukową - zaznacza Lokum.

To kolejne miejsce w Poznaniu, które zdecydowało się na wymaganie certyfikatu lub wyniku testu od swoich klientów. Wcześniej pisaliśmy o lokalu Twelve Cocktails & Co. (TUTAJ).

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
13℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
4.32 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro