Reklama
Reklama

Policjanci poszukują kilku młodych kobiet. Rozpoznajesz je?

fot. KMP Poznań
fot. KMP Poznań

Funkcjonariusze prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży.

Policjanci z Komisariatu Poznań-Wilda prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło 16 sierpnia br. na terenie jednego ze sklepów centrum handlowego przy ul. Matyi 2 w Poznaniu - informuje sierż. sztab. Łukasz Kędziora z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 31 marca. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z ich likwidacją.
REKLAMA

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunki trzech kobiet, które mogą mieć związek ze sprawą - dodaje.

Wszystkie osoby, które rozpoznają kobiety ze zdjęć, proszone są o kontakt telefoniczny z policjantami z Komisariatu Poznań-Wilda pod numerem 47 77 125-49, czynnym w godzinach 7:30-15:30 lub 47 77 125-11 całodobowo.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla części Wielkopolski
15℃
5℃
Poziom opadów:
0.7 mm
Wiatr do:
29 km
Stan powietrza
PM2.5
24.30 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro