Reklama
Reklama

Samochód, którym uciekał mężczyzna postrzelony przez policjantów skradziono z ulicy Raszyńskiej

fot. Czytelniczka
fot. Czytelniczka

O pomoc w poszukiwaniu auta poprosiła nas w środę nasza Czytelniczka.

- Dzisiaj w nocy pomiędzy 21:30-7:40 ukradziono nam samochód, białe Renault Megane. Zaparkowany był na ul. Raszyńskiej 42A przy sklepie spożywczym. Czy ktoś może coś widział, słyszał? Będzie to bardzo pomocne, dziękuję! - napisała do nas Czytelniczka z prośbą o opublikowanie informacji w dziale Czytelnicy poszukują, do którego trafiają ogłoszenia o zaginionych / skradzionych zwierzętach czy przedmiotach.

Nikt nie spodziewał się, że sprawy przybiorą obrót niczym z amerykańskiego filmu. W środę przed 17.00 w Dąbrówce doszło do próby zatrzymania złodzieja samochodu przez policję. Poruszał się skradzionym autem. Szybko okazało się, że to auto renault megane, które skradziono na terenie Poznania. Mężczyzna potrącił policjanta, został postrzelony i uciekł. Szerzej o sprawie piszemy TUTAJ.

W nocy Czytelniczka poinformowała nas, że auto, którym poruszał się mężczyzna, to jej pojazd. Wiadomo, że samochód został porzucony około 30 minut po akcji w Dąbrówce. Auto odnaleziono w Luboniu. Postrzelony mężczyzna w niewyjaśnionych okolicznościach znalazł się natomiast w szpitalu HCP. Jego stan oceniano jako ciężki. Przeszedł operację. Nie mamy obecnie informacji o jego stanie zdrowia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
15.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
10.88 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro