Reklama
Reklama

Złodziej grasował po marketach. Ukradł piłę i frytkownicę

fot. Policja
fot. Policja

Policjanci z Rawicza zatrzymali 28-latka.

W miniony czwartek funkcjonariusze, którzy wyjeżdżali z terenu tamtejszej jednostki na patrol, usłyszeli krzyki w rejonie sąsiadującego z komendy supermarketu, zauważyli także biegnącego mężczyznę. - Policjanci od razu zorientowali się, że coś jest na rzeczy i wszystko wskazuje na to, że osoba która ucieka to złodziej. Ruszyli w pościg za uciekinierem. Szybko okazało się, że intuicja nie zawiodła policjantów. Pośpiech zatrzymanego mężczyzny był spowodowany tym, że wyniósł on z sklepu towar wart niemal 700 złotych, nie płacąc za niego - relacjonowała asp. sztab. Beata Jarczewska.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

28-latek został zatrzymany. Obywatel Gruzji poruszał się samochodem, który wypełniony był różnymi przedmiotami. Szybko okazało się, że pochodzą one z kradzieży. Mężczyzna od rana krążył po rawickich supermarketach i ukradł towary o łącznej wartości ok. 2500 złotych. - Złodziej ukradł między innymi ekspres do kawy, piłę akumulatorową i frytkownicę. 28-latek usłyszał zarzuty, za które mu grozi 5 lat więzienia. Odzyskany towar wrócił na sklepowe półki - podsumowała asp. sztab. Jarczewska.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
35.30 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro