Reklama

Złodziej ukradł nakrętki zbierane dla chorego Damiana. Dzięki temu uzbierano pieniądze na jego leczenie

fot. siepomaga.pl
fot. siepomaga.pl

Złodziej przyczynił się do tego, że zbiórka zakończyła się ekspresowo, a pieniądze cały czas płyną.

- To niesamowite, jak zły uczynek jednego człowieka, wielu innych ludzi może zmienić w wielkie dobro! Damian już ponad dwa lata walczył o terapię komórkami macierzystymi. Po przebytym urazie rdzenia, ze zdrowego chłopaka, zmienił się w osobę z niepełnosprawnością. To jednak nie zabrało mu wiary w życie i chęci do walki! Poza zbiórką Damian aktywnie działał, by jak zbierać środki na swoją rehabilitację i leczenie. Gromadził zakrętki od butelek, które wkrótce miały zostać sprzedane. Niestety, ktoś włamał się do jego piwnicy i ukradł wszystkie worki... - informuje fundacja Siepomaga.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Po tym, jak media nagłośniły sprawę kradzieży worków z zakrętkami od butelek (pisaliśmy o tym TUTAJ) zbiórka na portalu siepomaga.pl nabrała zawrotnego tempa. Dziś udało się uzbierać kwotę potrzebną na terapię. - Zdecydowaliście się pomóc, dzięki czemu pasek na zbiórce zazielenił się dobrem, dając Damianowi szansę na drugą serię podania komórek macierzystych! Zbiórka pozostaje aktywna, a cała nadwyżka zostanie przeznaczona na rehabilitację Damiana. Dziękujemy! To jest właśnie największa MOC pomagania! - dodaje Siepomaga.

I my przyłączamy się do podziękowań, bo wiemy, że wśród osób wspomagających Damiana jest wielu naszych Czytelników. Zbiórkę znajdziecie TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
37.57 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro