Reklama

Złodziej ukradł nakrętki zbierane dla chorego Damiana. Dzięki temu uzbierano pieniądze na jego leczenie

fot. siepomaga.pl
fot. siepomaga.pl

Złodziej przyczynił się do tego, że zbiórka zakończyła się ekspresowo, a pieniądze cały czas płyną.

- To niesamowite, jak zły uczynek jednego człowieka, wielu innych ludzi może zmienić w wielkie dobro! Damian już ponad dwa lata walczył o terapię komórkami macierzystymi. Po przebytym urazie rdzenia, ze zdrowego chłopaka, zmienił się w osobę z niepełnosprawnością. To jednak nie zabrało mu wiary w życie i chęci do walki! Poza zbiórką Damian aktywnie działał, by jak zbierać środki na swoją rehabilitację i leczenie. Gromadził zakrętki od butelek, które wkrótce miały zostać sprzedane. Niestety, ktoś włamał się do jego piwnicy i ukradł wszystkie worki... - informuje fundacja Siepomaga.

Po tym, jak media nagłośniły sprawę kradzieży worków z zakrętkami od butelek (pisaliśmy o tym TUTAJ) zbiórka na portalu siepomaga.pl nabrała zawrotnego tempa. Dziś udało się uzbierać kwotę potrzebną na terapię. - Zdecydowaliście się pomóc, dzięki czemu pasek na zbiórce zazielenił się dobrem, dając Damianowi szansę na drugą serię podania komórek macierzystych! Zbiórka pozostaje aktywna, a cała nadwyżka zostanie przeznaczona na rehabilitację Damiana. Dziękujemy! To jest właśnie największa MOC pomagania! - dodaje Siepomaga.

I my przyłączamy się do podziękowań, bo wiemy, że wśród osób wspomagających Damiana jest wielu naszych Czytelników. Zbiórkę znajdziecie TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
16℃
Poziom opadów:
11.5 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
7.86 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro