Reklama

Nie będzie ciepłej wody i ogrzewania. Gdzie?

Zdjęcie ilustracyjne | fot. 955169 / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. 955169 / pixabay.com

W weekend z utrudnieniami muszą się liczyć mieszkańcy dwóch rejonów Poznania.

- Od 4 do 5 września w okolicach ulicy Obornickiej nastapi przerwa w dostawie ciepła. W tym okresie mieszkancy Podolan i Strzeszyna pozostana bez ogrzewania oraz ciepłej wody. Czasowa przerwa w dostawach zwiazana jest z prowadzonymi w tym rejonie pracami inwestycyjnymi - wyjaśnia Veolia Energia Poznań.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

- Prace te dotyczą m.in.: podłaczenia nowej przepompowni, która zapewni właściwe parametry ciepła dla całego rejonu Strzeszyna Greckiego oraz wymiany fragmentu sieci, dzieki której pobliskie szpitale zyskaja pewnośc w dostawie ciepła - dodaje.

List adresów objętych wyłączeniem w okresie od 3.00 w sobotę do 7.00 w niedzielę jest długa. Z brakiem głównie ciepłej wody muszą się liczyć mieszkańcy części ulic Fieldorfa, Dojazd, Druskienickiej, Firlika, Gombrowicza, Hezjoda, Jasielskiej, Juraszów, Kopczyńskiego, Literackiej, Łużyckiej, Rawicza-Mysłowskiego, Mikke, Cegłowskiej, Obornickiej, Pileckiego, Rymarkiewicza, Sławskiej-Lipczyńskiej, Strzeszyńskiej, Suszki, Syrokomli, Szafran, Śniegockiego, Wańkowicza, Wrzoska, Zawackiej, Żołnierzy Wyklętych oraz Żymierskiego. Dokładna lista dostępna jest TUTAJ.

- Zapewniamy, ze słuzby techniczne Veolii bez zbednej zwłoki przystapiły do działania, by okres braku ciepła trwał jak najkrócej. Przepraszamy naszych klientów i odbiorców za niedogodności. Pragniemy zapewnic, ze dołozymy wszelkich staran, aby jak najszybciej przywrócic normalny stan dostaw ciepła - kończy.

Nie jest to jedyna przerwa w dostawie ciepła planowana w najbliższych dniach. O innej pisaliśmy TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
8.20 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro