Reklama

Znajdź pracę w marketingu internetowym w Poznaniu

Lockdown znacznie zwiększył zainteresowanie firm obecnością w internecie, a co za tym idzie - zwiększył się popyt na takie usługi jak pozycjonowanie sklepu internetowego i stron, reklama w Google czy też w ogóle tworzenie stron i sklepów internetowych. Agencje marketingowe szukają więc zdolnych pracowników i stale rozbudowują swoje zespoły. Poznaj agencję widoczni i dowiedz się, jak zacząć pracę jako specjalista ds. pozycjonowania.


Dla kogo praca w marketingu internetowym?

Chociaż wiele uczelni zauważyło już potrzebę kształcenia specjalistów ds. marketingu internetowego, wciąż kierunki te są trudno dostępne i niszowe. Znacznie łatwiej jest znaleźć studia podyplomowe czy też kursy. Agencje nie przywiązują więc dużej wagi do wykształcenia, w procesie rekrutacji specjalistów na takie stanowiska jak specjalista ds. pozycjonowania, Google Ads, analityki i optymalizacji. Jakich kandydatów szukają agencje? Na staż mogą liczyć osoby nastawione na dynamiczny rozwój zawodowy, zdolne do skutecznego przyswajania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Rekruterzy zwracają również uwagę na kompetencje w zakresie komunikacji - przydatne zarówno w pracy zespołowej, jak i w kontaktach z klientami.


Chcesz się rozwijać? Zostać specjalistą ds. SEO

Poszukiwanymi specjalistami są doświadczeni pozycjonerzy. Agencje chętnie zatrudniają osoby z doświadczeniem i sukcesami w zakresie pozycjonowania stron. Istotna jest również znajomość HTML, PHP i CSS oraz obsługa narzędzi analitycznych. Coraz więcej firm w swojej strategii uwzględnia pozycjonowanie stron internetowych, dlatego zapotrzebowanie na dobrych specjalistów ds. pozycjonowania stale rośnie. To obecnie stabilny rynek pracy, oferujący dobre wynagrodzenie. Dla kogo będzie dobra taka ścieżka rozwoju? Na pewno odnajdą się tu osoby z wykształceniem informatycznym, związane z branżą IT, ale również każdy, kto jest otwarty na gruntowne przeszkolenie i jest zdecydowany na zmianę branży.


Czym zajmuje się pozycjoner w agencji widoczni?

Do zadań specjalisty ds. pozycjonowania stron w agencji widoczni, w zależności od tego, jakie ma doświadczenie należy opracowywanie strategii pozycjonowania stron i sklepów, analityka, wdrażanie optymalizacji technicznej, optymalizacja on-site i off-site. Pracę pozycjonera w agencji widoczni ułatwia dostęp do najlepszych narzędzi SEO, a także styl pracy pozycjonera. W odróżnieniu od wielu agencji, w agencji widoczni pozycjoner nie musi zajmować się bezpośrednio obsługą klienta, ani też pisaniem tekstów na strony. Dzięki temu skupia się wyłącznie na optymalizacji stron i analityce.

Jeśli nie pozycjonowanie stron, to co?

Marketing internetowy to nie tylko pozycjonowanie stron. Agencja widoczni oferuje również skuteczne kampanie Google Ads i Facebook Ads, więc pracę znajdą specjaliści PPC. Poszukiwani są zarówno doświadczeni specjaliści, jak również osoby, które chcą odbyć pełne przeszkolenie i postawić swoje pierwsze kroki w Google Ads pod okiem doświadczonych specjalistów.

Wolisz pracę bezpośrednio z klientem i odnajdujesz się jako sprzedawca? Agencja widoczni ma duży zespół doradców klienta. Są to zarówno osoby pozyskujące klientów, jak również doradcy wspierający obecnych klientów agencji. Co ważne, także jako doradca poznasz gruntownie marketing internetowy, a Twoja praca będzie bazować na korzystaniu z nowoczesnych narzędzi analitycznych. Możesz więc połączyć pasję do marketingu internetowego, z talentem do budowania relacji.


Szkolenia z marketingu internetowego

Myślisz o przebranżowieniu się? Zanim zainwestujesz wszystkie oszczędności w drogie kursy, sięgnij po bogate zasoby na temat pozycjonowania stron, Google Ads i w ogóle marketingu internetowego dostępne w sieci. Skorzystaj z usług agencji iPapus, aby Twoja firma mogła odnieść sukces. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, możemy zapewnić Ci wsparcie w zakresie tworzenia i wdrażania skutecznych strategii marketingowych i reklamowych, które pomogą Ci w osiągnięciu wyższych poziomów sprzedaży. Agencja marketingowa iPapus, zlokalizowana w Krakowie, oferuje swoim klientom profesjonalne usługi, niezależnie od wielkości firmy. Jesteśmy specjalistami od pozycjonowania stron, tworzenia stron, a także wszelkiego rodzaju usług związanych z internetowym marketingiem. Dobrym źródłem wiedzy dla początkujących, ale również dla potencjalnych odbiorców usługi pozycjonowania, jest blog agencji widoczni. Na blogu cyklicznie co tydzień pojawiają się nowe artykuły, często z odesłaniem do zagranicznych materiałów.


Gdzie szukać pracy jako specjalista ds. pozycjonowania?

Czy wiesz, że Poznań to miasto, w którym swoją siedzibę mają największe agencje marketingu internetowego w Polsce? Jedną z takich agencji jest obecna na rynku od 1999 roku poznańska agencja widoczni. Specjalizuje się w pozycjonowaniu sklepów i stron internetowych oraz realizacji kampanii Google Ads i Facebook Ads. Jeszcze parę lat temu agencję tworzył kilkuosobowy zespół, pracując w niewielkim biurze w jeżyckiej kamienicy. Dziś agencja widoczni to ponad 70 specjalistów, którzy działają w kampusie widoczni - dwóch nowoczesnych biurowcach na poznańskiej Ławicy. Agencja stale rekrutuje specjalistów ds. pozycjonowania, Google Ads, doradców klienta, specjalistów ds. content marketingu i stażystów, dlatego warto śledzić aktualne ogłoszenia dostępne są na stronie widoczni.com.

Zostań jednym z widocznych: https://widoczni.com/o-nas/kariera/

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
6.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro