Reklama

ZKZL zapowiada kolejną aukcję najmu lokali użytkowych. Do wylicytowania są obiekty po byłym hostelu i restauracji

Lokal przy ulicy Mielżyńskiego 23 | fot. ZKZL
Lokal przy ulicy Mielżyńskiego 23 | fot. ZKZL

19 sierpnia do wylicytowania będą dwa duże obiekty przy ul. Dąbrowskiego 42 i przy ul. Mielżyńskiego 23.

O godzinie 12:00 będzie można wylicytować lokal przy ulicy Mielżyńskiego. O godzinie 14:00 rozpocznie się aukcja najmu lokalu przy ul. Dąbrowskiego 42. Tak jak przy poprzednich edycjach aukcja odbędzie się on-line na specjalnie przygotowanej stronie internetowej: www.aukcjelokali.pl. Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest rejestracja na stronie www.aukcjelokali.pl oraz wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 18 sierpnia - informuje Łukasz Kubiak, rzecznik ZKZL.

Lokal przy ul. Mielżyńskiego 23 to sześciokondygnacyjny budynek, który niegdyś funkcjonował jako hostel. Cała powierzchnia wraz z piwnicą i poddaszem to blisko 1000 metrów kwadratowych a na każdym piętrze do zagospodarowania jest ponad 150 metrów kwadratowych.

Drugim lokalem jest restauracja mieszcząca się przy ul. Dąbrowskiego 42, która od wielu lat wpisuje się w krajobraz poznańskich Jeżyc. Zabytkowa kamienica przyciągała przez lata swoim wyglądem oraz dobra kuchnią. Lokal jest bowiem przeznaczony do prowadzenia działalności gastronomicznej i spełnia wszystkie normy związane z tym biznesem. Atutem tego miejsca jest ogródek jak również własny parking znajdujący się na tyłach restauracji. Dzięki temu najemca może być pewny, że jego goście zawsze będą mieć miejsce do zaparkowania - dodaje Kubiak. Łączna powierzchnia lokalu to ponad 700 metrów kwadratowych na 3 kondygnacjach. W budynku zaaranżowane są dwie sale restauracyjne z których każda ma ponad 130 metrów kwadratowych. Dodatkowo na parterze zaaranżowano bar.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze mogą być silniejsze niż zapowiadano. Zmieniono ostrzeżenie!
22℃
13℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
8.66 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro